Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
24. februāris, 2016
Drukāt

Stūra mājas rekonstrukcijas izmaksas būs 8,7 miljoni eiro (2)

Foto: VNĪFoto: VNĪ

Stūra mājas rekonstrukcijas izmaksas būs 8,7 miljoni eiro, Saeimas Pieprasījumu komisijas sēdes laikā atklāja “Valsts nekustamo īpašumu” vadītājs Mārtiņš Tols.

Viņš norādīja, ka ēka nepieciešama visu komunikāciju sakārtošana, kā arī logu restaurācija. “Šī nav ēka, kuru var sataisīt pa lēto,” viņš teica. Tols norādīja, ka summa varētu samazināties par 1,2 miljoniem eiro, ka tiktu konstatēts, ka starpsienu pārsegumi ir labi saglabājušies.

Tols gan paredz, ka ēkas koka pārsegumi būtu varējuši zaudēt savu nestspēju.

VNĪ gatavi paši nodrošināt naudas plūsmu, kuru atpelnītu no nomas maksas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Es nesaprotu, kam to stūra būdu vajag. Lētāk nojaukt un uzcelt, ja jau grib savu raudu mūri, pa jaunam. Mūra fragmentu atstāt. Zālāju iesēt, rotaļlaukums bērniem, suņiem. Visi laimīgi. Kurš grib, var atnākt un paraudāt pie mūra. 8 mio – kāds ieguvums tautsaimniecībai, cilvēkiem???

  2. vai jaunu uzcelt nebūtu lētāk un vieglāk ? 🙂

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (21)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+