Mobilā versija
+10.4°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
24. februāris, 2016
Drukāt

Stūra mājas rekonstrukcijas izmaksas būs 8,7 miljoni eiro (2)

Foto: VNĪFoto: VNĪ

Stūra mājas rekonstrukcijas izmaksas būs 8,7 miljoni eiro, Saeimas Pieprasījumu komisijas sēdes laikā atklāja “Valsts nekustamo īpašumu” vadītājs Mārtiņš Tols.

Viņš norādīja, ka ēka nepieciešama visu komunikāciju sakārtošana, kā arī logu restaurācija. “Šī nav ēka, kuru var sataisīt pa lēto,” viņš teica. Tols norādīja, ka summa varētu samazināties par 1,2 miljoniem eiro, ka tiktu konstatēts, ka starpsienu pārsegumi ir labi saglabājušies.

Tols gan paredz, ka ēkas koka pārsegumi būtu varējuši zaudēt savu nestspēju.

VNĪ gatavi paši nodrošināt naudas plūsmu, kuru atpelnītu no nomas maksas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Es nesaprotu, kam to stūra būdu vajag. Lētāk nojaukt un uzcelt, ja jau grib savu raudu mūri, pa jaunam. Mūra fragmentu atstāt. Zālāju iesēt, rotaļlaukums bērniem, suņiem. Visi laimīgi. Kurš grib, var atnākt un paraudāt pie mūra. 8 mio – kāds ieguvums tautsaimniecībai, cilvēkiem???

  2. vai jaunu uzcelt nebūtu lētāk un vieglāk ? 🙂

Gunti Ulmani bez pases neielaiž Saeimā; eksprezidents apvainojies (25)Bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis nav ielaists Saeimas ēkā, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.
Vēl vesels un spēka gados, bet jau pensijā (17)Politiski neērto ieceri reformēt izdienas pensiju sistēmu esošajā sasaukumā, visticamāk, nekustinās
Draugiem Facebook Twitter Google+