×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
5. novembris, 2016
Drukāt

Suņu uzbrukumā gājusi bojā piecgadīga meitene; sākts kriminālprocess (11)

Foto: Wikimedia CommonsFoto: Wikimedia Commons

Ilustratīvs foto

Aizvadītajā diennaktī pēc vairāku suņu uzbrukuma gājusi bojā piecus gadus veca meitene.

Pēc sākotnējās informācijas, meitenei Babītē uzbrukuši četri suņi, kas dzīvojuši viņas ģimenē, aģentūrai BNS sacīja Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska.

Kā liecina ieraksts Valsts policijas “Facebook” lapā, piecus gadus vecās meitenes un trīs gadus veca zēna vecāki savus bērnus atstāja pieskatīšanai viņu vecmammai un devās prom. Savukārt pēc tam vecmamma devās uz darbu, atstājot bērnus vecvecmammas uzraudzībā.

Kamēr sieviete tīrījusi pagalmā sniegu, bērni turpat netālu pikojās un spēlējās ar četriem ģimenes bordo dogiem. Pēkšņi suņi kļuvuši agresīvi, uzbruka meitenei un sāka viņai kost.

Vecvecmamma centusies suņus nomierināt un aizsargāt meiteni, vienlaikus zvanot savai meitai, kura ir suņu saimniece. Sievietei neizdevās paglābt meiteni no lielajiem suņiem, un, kad ieradās meitenes vecmamma, bērns jau bija gājis bojā.

Uz negadījuma vietu tika izsaukti ātrās palīdzības mediķi, tomēr meitene jau bija gājusi bojā, aģentūrai BNS apliecināja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā.

Policija sākusi kriminālprocesu, kurā pārbaudīs notikušo.

Pēc suņu īpašnieces vēlēšanās agresīvie suņi nogādāti dzīvnieku patversmē.

Bordo dogi ir viena no muskuļotākajām, spēcīgākajām suņu šķirnēm, kuras īpatņi var sasniegt pat vairāk nekā 70 kilogramu svaru. Senatnē šīs šķirnes dzīvnieki izmantoti kā sargsuņi, kā arī vilkuši iejūgus.

Komentāri (11)

 1. Cik trulam ir jābūt cilvēkma, lai veidotu savu viedokli no tā, ko raksta mediji? Jums kauna nav, vai kāds no Jums saprot, ka reizēm vajag paklusēt un priecāties ka pašiem tāda nelaime nenotiek? Kā jums kauna nav?

 2. “kaukaza tiesam miermiliga kuce” – nu nezinu, nezinu. Tā jau ir – katram savs suns “nekož” un ir “miermīlīgs”

 3. Manuprāt tu pats apdraudi sevi un apkārtējos, un tev ar steigu jāmeklē palīdzība pie ārsta. Nu nevar cilvēks censties iznīcinīt visu dzīvo radību. Dzīvojot savās zoo fantāzijās un apsaukāt līdzcilvēkus…

  • PATALOGISKAIS ZOOFIL, ar so pieradiji, ka tiesam VISI zoofili ir slimi neliesi, kas iedomajusies, ka ir normali kost cilvekus, ka tiem slimajas smadzenes ir viss sagriezies otradak, jo uzskata, ka nevar pat pazeloties par to izlaistajiem lopiem, bet laikam japriecajas, ja kads tiek sakosts.
   Tiesi tadu izdzimtenu, necilveku del var notikt tadi tragiski gadijumi, jo tie nefiltre savu uzvedibu, nav spejigi adekvati attiekties pret apkartejo. Tiesi tapec pat par velmi turet dzivniekus, seviski citus apdraudet spejigus, tiem butu jaiziet ne tikai daudzpusigas mediciniskas, psihiskas parbaudes,bet ari jabut zem pastiprinatas psihiatru uzraudzibas.
   Neesmu vel redzejis NEVIENU sunu saimnieku, kurs gribetu ierobezot sava vankska aktivitates, neskatoties uz citu iespejamu apdraudejumu. Vienmer jau dzirdetais – mans sunits labs un nekoz. Kaa “nekoz” mes loti labi redzam gan saja tragiskaja, gan daudzos citos gadijumos.
   Un uz sa fona tadu uzbrukums, parmetumi cilvekiem, kas aicina uz sadas VISATLAUTIBAS, cilveku APDRAUDEJUMA ierobezosanu, ir ne mazak ka cinisks, ja ne atklati PATALOGIJAS diktets, ka del sie zoofili VISI ir liekami psihiatru uzskaite, vai pat potencialu noziedznieku registros ka nedziedinami, nelabojami recidivisti, kurus neattur nekadi to milulu pastradati noziegumi no to aizstavesanas, cilveknisanas. Tapec tie ir bistami sabiedribai, jo tiesi tadi, ar tadu PATALOGISKU attieksmi rada sadus monstrus, tos izaudzina, ko NORMALI cilveki nekad nepielautu.

 4. Absolutam nejegam

  Ja, apkart ir daudz bistamu prieksmetu. Par tadu var tapt ari maizi griezoss nazis, utt, utjpr.
  Un te, ja gadijuma PATAOLOGISKS zoofilisms nelauj saprast, ir runa nevis par to nelietosanu, vai aizliegsanu, bet par BEZATBILDIBU attieciba uz tiem, kas NEIZBEGAMI noved pie smagam sekam, kuras citada gadijuma nebutu iespejamas. Vel nesaprati? Jeb patalogijai piemit tendence realitati sagrozit, lai sevi attaisnotu un noverstu uzmanibu?

 5. Suņu īpašniece vai Ineta bija pieredzējusi bordo suņu pārdevēja, tad tas nozīmē ka visi suņi , kas nākuši no viņas audzētavas ir stulbi un bīstami

 6. “Nelaimes gadijums”? Tiesam? Centies te kadu vazat aiz deguna, visu sabiedribu par pamulkiem uzskati?
  Nolikt 4 pieladetas plintes pagalma un laut ar tam speleties berniem ir nelaimes gadijums? Ja te ir nelaime tad tikai tados vecakos, vispar zoofilija, ar ko sirgst loti daudzi, bet, ka redzam, ir jabut registretai ka PATALOGIJAI pie psihiatra un visiem jabut uzskaite, jo nerikojas adekvati.

 7. Labāk nekomentē!!!Mīloša ģimene,kas mīl asinssuņus!!!!!!!brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,nedomājot par sekām ,kur ir mazi bērni!

 8. Protams…, ka suni nekad nav vainigi, bet to milakas, kas tos tadus izlaiz…

 9. Aha, ka tik ne ta…
  Vel pakauc, vai “milajiem” sunisiem nav kada nu ilgstosi arstejama trauma, dodot tiem vel kaut ko sakost…., no ta, ka vecmama iedomajas meginat tos atturet no tadas izklaides?
  Normala saprata tas neieklaujas, kur TIK debili cilveki nemas? Jeb A. Einsteinam taisniba, ka stulbums ir neizmerojams…?
  Jeb varbut savus MILAKOS aizstav visiem spekiem, LAI KO TIE DARITU? Un nav man iebildumu pret kada perversam novirzem, ja vien tas nekaite, ka saja gadijuma, sabiedribai.
  Tas tikai liecina par to, ka pie mums visada limena morali traumetiem dotas parak lielas iespejas izpausties un nekadas atbildibas par to degradetiem dzivniekiem, kurus tie ne audzina, ne drese, ne pieskata, bet lauj pilnigu valu, tadejadi padarot par bistamiem.

 10. Suņu saimniecei vajadzētu piespriest maksāt par suņu uzturēšanos patversmē uz pilnu klapi.

Komentēšana ir atslēgta

Draugiem Facebook Twitter Google+