Ekonomika
Bizness

Svētkos būs izmaiņas lielveikalu darba laikos 16

Foto Reuters/Scanpix/LETA

Gaidāmajos svētkos pārtikas veikalu tīkli strādās saīsinātu darba laiku, informēja mazumtirdzniecības veikalu tīklu pārstāvji.

SIA “Maxima Latvija” pārstāve Zane Udrase informēja, ka 24.,25.,31. decembrī un 1.janvārī veikalu darba laiks būs saīsināts un tie darbu sāks plkst.11. Savukārt 26.decembrī “Maxima Latvija” veikali strādās kā ierasts.

Visu “Maxima Latvija” veikalu darba laiku svētkos iespējams aplūkot interneta vietnē “maxima.lv”.

Savukārt SIA “Rimi Latvia” pārstāve Dace Preisa informēja, ka katra “Rimi Latvia” tīkla veikala darba laiks tiks noteikts atsevišķi, balstoties uz pircēju vajadzībām, kā arī darbinieku iespējām šos svētkus pavadīt kopā ar ģimeni.

Minētā iemesla dēļ, 24.decembrī “Rimi” veikali saīsinājuši darba laiku līdz plkst.21, savukārt 25.decembrī veikali darbu sāks vēlāk – no plkst.11 un strādās līdz ierastajām darba laika beigām. Izņēmums ir tirdzniecības centrā “Origo” esošais “Rimi” veikals, kas abās minētajās dienās strādās līdz plkst.22., bet 26.decembrī darbu sāks plkst.9.

Preisa sacīja, ka “Rimi” veikali strādās līdzīgi arī 31.decembrī un 1.janvārī, attiecīgi darbu beidzot plkst.21 vai plkst.22 un nākamajā dienā sākot plkst.10, plkst.11 vai plkst.12, atkarībā no katra konkrētā veikala. Savukārt veikali Talsos, Lielā ielā 2, Ventspilī, Annas ielā 1, un Daugavpilī, Cietokšņa ielā 60, 1.janvārī būs slēgti.

Plašāka informācija par konkrētu veikalu darba laiku būs pieejama uz vietas veikalos, kā arī mājaslapā “rimi.lv”

LA.lv