×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
26. jūnijs, 2014
Drukāt

Svinīgi atklās VID jauno administratīvo kompleksu (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Šodien tiks svinīgi atklāta Valsts ieņēmumu dienesta (VID) jaunā administratīvā ēka Talejas ielā 1, liecina informācija VID mājaslapā.

Svinīgais atklāšanas pasākums Talejas ielā 1 notiks laikā no plkst. 13 līdz 15, un uz šo laiku VID jaunajā ēkā klientiem nebūs pieejami ikdienā sniegtie VID pakalpojumi.

Atklāšanas pasākumu ar savu klātbūtni pagodinās Valsts prezidents Andris Bērziņš. Svinīgajā pasākumā piedalīsies un uzrunas teiks arī finanšu ministrs Andris Vilks (V), VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone, SIA “Biroju centrs Ezerparks” valdes priekšsēdētājs Kaspars Zauls, arhitektu biroja “Sarma un Norde” arhitekts Jānis Norde un būvfirmas “Re&Re” valdes priekšsēdētājs Ainārs Pauniņš.

Svinīgajā pasākumā ir aicinātas piedalīties arī valsts un pilsētas amatpersonas, VID vadošās amatpersonas un darbinieki, VID sadarbības organizācijas un projektā iesaistītie partneri.

Pasākuma laikā ir paredzētas amatpersonu un projektā iesaistīto partneru svinīgās atklāšanas uzrunas, ēkas simboliska iesvētīšana un neliela audiovizuāla izstāde, kas ļauj iepazīties ar ēkas tapšanas gaitu no pamatakmens līdz pašreizējam brīdim.

Ēku kompleksa projekta īstenotāja ir SIA “Biroju centrs Ezerparks”, projekta autors – arhitektu birojs “Sarma&Norde”, būvdarbu ģenerāluzņēmējs – SIA “Re&RE”, būvuzraugs – SIA “Būves un būvsistēmas” un projekta finansētājs – “Nordea” banka. Tā būvniecība izmaksājusi aptuveni 55 miljonus eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vai tad vid neīrēs to ēku par milzīgu summu, nabaga valsts!

  2. eka pieder krievijas cilvekiem ,no drosibas viedokla- jus sapratat.

  3. par ēku nevienam nebūs jāmaksā zemes nodoklis, kā tas ir daudzām Rīgā esošām mājām???

Draugiem Facebook Twitter Google+