×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
3. decembris, 2013
Drukāt

Taizemē nemieru dēļ atcelts čempionu rallijs, kurā plānoja piedalīties arī Šūmahers

Foto: LETA/EPA Mihaels Šūmahers apspriežas ar komandas biedru Sebastianu Vetelu.Foto: LETA/EPA Mihaels Šūmahers apspriežas ar komandas biedru Sebastianu Vetelu.

Mihaels Šūmahers apspriežas ar komandas biedru Sebastianu Vetelu.

Taizemē politisku protestu dēļ atceltas prestižās “Race of Champions” sacīkstes, kas bija paredzētas 14.un 15.decembrī Bangkokā.

”Mūsu domas šī sarežģītā perioda laikā ir ar Taizemes cilvēkiem un mēs ceram, ka drīz atradīsim mierīgu atrisinājumu,” teikts sacīkšu oficiālajā mājaslapā.

Kā zināms, pēdējās dienās, pieprasot premjerministres Jinglakas Šinavatras demisiju, Bangkokas ielās izgāja tūkstošiem cilvēku. “Race of Champions” sacīkstēm vajadzēja risināties valsts nacionālajā stadionā “Rajamangala”, kas atrodas Bangkokas piepilsētā un kur regulāri protestē premjerministres aizstāvji.

Tagad tiek domāts, kurš varētu būt piemērotāks datums pārceltajām sacensībām, skaidrojuši organizatori.

Starp sportistiem, kuri plānoja piedalīties, ir arī Pirmās formulas (F-1) čempioni Mihaels Šūmahers un Sebastjans Fetels.

“Race of Champions” ir oriģinālas sacensības paralēlajā rallijā, kurās piedalās tikai slavenākie pasaules piloti, braucot ar vienādām mašīnām. “”Race of Champions” sacīkstes dažādās pasaules valstīs notikušas 25 gadus pēc kārtas.

Pērn Bangkokā par “Race of Champions” sacīkšu uzvarētāju kļuva F-1 franču pilots Romēns Grožāns, kurš finālā pārspēja Lemānas 24 stundu sacensību leģendu Tomu Kristensenu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+