Foto – Jānis Grīnhofs

Talsu rallija spilgtākie mirkļi (Fotogalerija) 0

Aizvadītajā nedēļas nogalē Talsos norisinājās Latvijas rallija čempionāta ceturtais posms “Rally Talsi”. Uzvaru izcīnīja vieni no šo sacensību favorītiem igauņi Ots Tanaks ar Martinu Jarveoju.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Vai kārtējā krāpnieku shēma? “Telefonā uzrādās neatbildēti zvani. Atzvanot uz numuru, adresāts apgalvo, ka nav zvanījis”

Latvijas rallisti šoreiz cīņā par uzvaru neiesaistījās. Sīvākie Tanaka konkurenti visa rallija gaitā bija Krievijas braucēji Aleksejs Lukjaņuks ar Alekseju Arnautovu, kuri otrajā dienā bija izvirzījušies līderpozīcijā. Taču viņi pieļāva kļūdu pašā pēdējā ātrumposmā un sabojāja savas automašīnas aizmugurējo piekari.

Līdz ar to Lukjaņuka ekipāža tikai ar grūtībām sasniedza rallija finišu un kopvērtējumā atkrita uz 12. vietu. Avāriju pēdējā 27 kilometrus garajā ātrumposmā piedzīvoja arī Haralda Šlēgelmilha ekipāža, kas savā pirmajā rallijā līdz finišam tā arī netika. Jāpiebilst, ka Šlēgelmilhs pēc 11. ātrumposma atradās 20. vietā.

Rallija kopvērtējumā otro vietu ieņēma igauņi Timu Korge/Erki Pints, savukārt trešajā vietā ierindojās mūsu pašu braucēji Raimonds Kisiels/Arnis Ronis. Pirmajā desmitniekā finišēja vēl vairākas Latvijas ekipāžas. Mārtiņš Svilis/Ivo Pūķis izcīnīja ceturto vietu, Jānis Vorobjovs/Artūrs Žeibe ieņēma septīto vietu, Aivis Egle/Agnis Dauga palika astotie, bet Jānis Berķis/Edgars Čeporjus absolūtajā vērtējumā bija desmitie.

Mašīnām ar viena tilta piedziņu ātrākie bija “OKartes” akadēmijas jaunie braucēji Ralfs Sirmacis/Māris Kulšs.

Šajā rallijā no 63 startējušām ekipāžām finišu sasniedza 42.