×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
2. februāris, 2015
Drukāt

Tatri, kur slēpotāju sapņi kļūst par realitāti (Foto, video)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

JASNÁ NÍZKE TATRY SLĒPOŠANAS SAPŅI KĻŪST PAR REALITĀTI

Jasná Nízke Tatry ir lielākais slēpošanas kūrorts, kas nodrošina labākos apstākļus ziemas sporta veidiem Slovākijā. Kūrorts piedāvā neskaitāmas ziemas atrakcijas, kā arī iespēju jautri un aktīvi atpūsties uz 46 km slēpošanas trašu. Centrs piedāvā iespēju slēpot dažādu grūtības pakāpju nogāzēs – no vienkāršākajām zilajām līdz pat sarežģītākajām melnajām, kā arī “freeride” zonas adrenalīna cienītājiem vai lieliski sagatavotu sniega parku. Jasnas oriģinalitāte slēpjas galvenokārt tajā, ka šeit var slēpot gan ziemeļu, gan dienvidu Hopoka pusē.

Slēpošana Jasnā, Hopoka kalnā, ir ieguvusi jaunu spožumu – ne tikai mākslīgā sniega dēļ, bet arī pateicoties atpūtnieku pārvadāšanai, kas atšķiras no tradicionālās, kuru līdz šim piedāvāja Slovākijā.

Modernā sniega pūtēju sistēma sasniedz Hopoka kalna galotni veselus 5 mēnešus gadā, tātad ziemas priekus iespējams izbaudīt no decembra līdz pat aprīlim.

Jau 2012/2013. gada ziemas sezonā, pateicoties šī kūrorta jauno trošu pacēlāju savienojumam, piedāvātās iespējas sasniedza jaunu līmeni. Slēpotāju pārvadāšanas pacēlāju jauda ir vairāk nekā 32 000 personu stundā. Tāpēc varam priecāties, ka vairs nevajadzēs gaidīt garajās rindās pie pacēlāja.

Turklāt Hopoka kalna ziemeļu pusē atrodas veselas divas gondolas. Svarīgākā un par vislielāko ieguvumu uzskatāmā ir gondola Funitel, kurā izmantotas pasaules jaunās tehnoloģijas. Uz divām trosēm uzmontētās kabīnes nodrošina pārvietošanās drošību, turklāt gondolas var kursēt arī vējā, kas sasniedz ātrumu 33 m/s.

Jasna Zemajos Tatros var lepoties arī ar visā Slovākijā pirmo Twinliner trošu pacēlāju sistēmu. Būtībā tas ir slēpotāju lifts – diagonāls lifts, kas nodrošina slēpotāju, snovbordistu, bet vasarā tūristu-kājāmgājēju nokļūšanu no Belas Putas (Koleskas) uz Prehibu līdz Funitel zemākajai stacijai, lai turpinātu ceļu ar Funitel tieši uz Hopoku.

Romantikas vai īpašu sajūtu cienītājiem Jasnas kūrortā iespējams slēpot vairākās apgaismotās trasēs arī vakarā, bet bērniem ir pieejams liels slēpošanas parks, kurā tie rotaļādamies mācās slēpot.

KOMPLEKSU PAKALPOJUMU PIEDĀVĀJUMS

Jaunākos slēpotājus noteikti iepriecinās Maxiland uz Belas Putas. Lielākais bērnu ziemas parks Slovākijā ar platību vairāk kā 6 000 m2 un ērtu trošu pacēlāju ir ideāla vieta, lai iegūtu pirmo pieredzi slēpošanā un snovošanā. Maxiland atradīsiet izklaides programmu ar Sarkangalvīti un vilku, kas slēpo, savukārt lielisku gaisotni garantēs arī tā saucamais Maxiland dance/ Vecāki var uzticēt savus bērnus pieredzējušiem slēpošanas treneriem un paši izbaudīt slēpošanu uz profesionālajām nogazēm vai kompleksajā pakalpojumu centrā uz Belas Putas apmeklēt sporta veikalu, slēpju nomu, informācijas centru, kā arī pasēdēt bārā Apresi vai vērot savu bērnu no restorāna Happy END terases.

DIENAS UN NAKTS PRIEKI

Atraktīvs muzikālais klubs Happy END – dienas laikā tas darbojas kā restorāns ar terasi uzreiz pie slēpošanas trases pie ieejas uz kūrortu Biela puta. Vakara stundās tas pārvēršas par aprés ski (pēc slēpošanas) izklaides vietu ar diskotēku, kas padara kūrortu vēl atraktīvāku jauniem cilvēkiem, kuri meklē atpūtu ar labu mūziku, kokteiļiem un izcilu virtuvi. Klubā var atrasties līdz pat 1 000 cilvēkiem un to apmeklē ne tikai slēpotāji, bet arī izpriecu cienītāji no visas apkārtnes.

LABI ĒDIENI UZ SLĒPOŠANAS TRASĒM
Tieši uz trasēm slēpotājus un snovbordistus gaida 2 kalnu restorāni ar skatu uz Tatru panorāmu, 1 restorāns ar terasi un nakts diskotēku, 4 aprés ski bāri ar labu mūziku, 1 uzkodu bārs, kā arī Von Roll – a lá carte restorāns ar kamīnu uz slēpošanas trases. Jautrību uz sniega var baudīt, izmantojot neparastas atrakcijas (skifox, snowscoot), kā arī izmēģināt aizraujošu braucienu ar ragaviņām.

ĒDINĀŠANA KALNOS JEB BAUDA NE TIKAI GARŠAS KĀRPIŅĀM

Ikviens, kurš vakarā meklē kulinārās atrakcijas tieši pie slēpošanas trases, var izmantot Tatru atrakciju vakaru kopā ar braucienu ar sniega traktoru un vakariņām restorānā Von Roll Lukovā 1670 m vjl. augstumā.

NAKŠŅOŠANA IEKĻAUTA IZDEVĪGOS KOMPLEKTOS AR BIĻETĒM VISĀ REĢIONĀ

Ar zīmolu Jasná Nízke Tatry sadarbojas arī viesnīcas, no kurām vairākums nodrošina iespēju SKI IN un SKI OUT. Prasīgākos klientus ieinteresēs četru zvaigžņu viesnīcas Grand Jasná un Boutique hotel Tri Studničky. Viesnīca Grand Jasná pateicoties savai atrašanās vietai pie 8-vietīgā gondolu pacēlāja, atbilst kūrorta Otupné ērtās viesnīcas standartiem. Viesnīca ir izremontēta un noteikti piesaistīs Jūsu uzmanību ar ārējo veselības centru ar skatu uz apkārtni, ka arī jaunu kongresu centru. Pie ieejas Demanovska ielejā atrodas ekskluzīva kalnu viesnīca Tri studničky, kas ieinteresēs ne tikai ar oriģinālu interjeru, bet arī ar lielisku virtuvi. Viesnīca arī ir tikusi atjaunota un paplašināta ar veselības centru ar oriģinālu kalnu pludmali un atraktīvām konferenču zālēm ar skatu uz kalnu strautu. Tieši uz Hopoka 2005 m vjl. augstumā atrodas viesnīca Rotunda –viesnīca ar augstāka un zemāka standarta numuriem. Vairāk informācijas atrodams mājaslapā www.tmrhotels.com vai šeit.

VASARA ZIEMAS VIDŪ

Visas dienas apmeklējums akvaparkā Tatralandia ir iekļauts visās 2 vai vairāku dienu slēpošanas caurlaidēs

Ar katru 2 vai vairāku dienu slēpošanas caurlaidi (GOPASS) var visu dienu apmeklēt Tatralandia kā kompensāciju par neizmantoto slēpošanas dienu slēpošanas kūrortā visā slēpošanas caurlaides derīguma termiņa laikā. Tatralandia piedāvā atpūtu un izklaidi jūras, termālajā un tīrā ūdenī temperatūrā no 26 līdz 38°C pat ziemas sezonā. Unikāla pārklāta zona Tropical Paradise ar tropu floru un stabilu jūras klimatu un temperatūru aptuveni 30 grādu, kas dod iespēju nodarboties ar niršanu, apskatīt zemūdens koraļļu pasauli un dabiski nosauļoties zem caurspīdīga jumta vai ēnā pat ziemas vidū – vairāk informācijas mājaslapā www.tatralandia.sk.

Vienā dienā var izmantot caurlaidi slēpošanai uz trasēm vai 1 akvaparka Tatralandia apmeklējumam.

JAUNĀKĀ INFORMĀCIJA PAR KŪRORTU

Vairāk informācijas par kūrortu un tā piedāvājumu Jūs varat atrast katru dienu, zvanot uz numuru (00421) 907 88 66 44, rakstot uz info@jasna.sk vai kūrorta mājaslapā www.jasna.sk.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+