×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
21. maijs, 2014
Drukāt

Televīzijas šovā sievietes cīnās par iespēju apprecēt viltus princi Hariju

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu telekanāls “Fox” otrdien sāka demonstrēt jaunu iepazīšanās šovu, kurā 12 amerikānietes cīnās par viltus Lielbritānijas prinča Harija sirdi.

24 gadus vecais brits Mets Hikss ļoti līdzinās princim Harijam. Viņam jāliek ducim amerikāniešu noticēt, ka viņas patiešām cīnās par iespēju ieprecēties britu karaliskajā ģimenē.

“Man kādreiz šķita, ka karaliskās ģimenes locekļa tēlošana ir valsts nodevība un par to soda, ieslēdzot Londonas Tauerā,” joko Hikss.

Jaunā pārraide “I Wanna Marry Harry” (“Es gribu apprecēt Hariju”) atgādina tādus iepazīšanās šovus kā “The Bachelor” (“Vecpuisis”), kurā vairākas sievietes cīnās par viena vīrieša uzmanību. Katrā sērijā tiek atmesta viena vai vairākas dalībnieces, kamēr paliek tikai viena.

Hārtfordšīrā uzaugušais Hikss absolvējis Sauthemptonas universitāti ar bakalaura grādu ģeoloģijā un okeanogrāfijā. Viņš strādā par vides aizsardzības konsultantu.

Pārraides producenti pamanīja Hiksu slavenību dubultnieku mājaslapā. Viņi nokrāsoja vīrieša blondos matus rudus, apmācīja britu karaliskās ģimenes vēsturē un lika apmesties greznā mājā ar sulaiņiem un apsargiem.

Viņa uzdevums ir piecu nedēļu laikā pārliecināt šova dalībnieces, ka viņš patiešām ir 29 gadus vecais Lielbritānijas princis. Šova noslēgumā viņam nāksies atklāt savu patieso identitāti pēdējai palikušajai dalībniecei.

Hiksu šovā dēvē tikai par “seru” vai “džentlmeni”, un arī viņš pats sevi ne reizi nenodēvē par Hariju. “Viņas pašas iekūlās šajā situācijā,” uzskata jaunais vīrietis. “Viņas nav vājas, intelektuāli nespējīgas meitenītes, kuras tas varētu traumēt. Galu galā mēs visi vēlējāmies pasmieties un labi pavadīt laiku.”

Šovam atlasītas dažādas dalībnieces, sākot ar 22 gadus vecu bērnudārza audzinātāju un beidzot ar 25 gadus vecu doktorantūras studenti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+