Mobilā versija
+4.5°C
Aleksandrs, Doloresa
Sestdiena, 18. novembris, 2017
11. oktobris, 2017
Drukāt

TESTS. Izvēlies savu šamanisko dzīvnieku un uzzini, par ko vērts padomāt!

Screenshot_7

Paskaties uz attēlu un izvēlies dzīvnieku, kurš tev šķiet pievilcīgākais! Ilgi nedomā, tests paredzēts zemapziņas noslēpumu atšifrēšanai. Rezultātu lasi zemāk.

1. Kaķis

Kaķis spēj saskatīt patiesību aiz ilūzijām, simbolizē neatkarību un ārkārtīgu vērīgumu. Ja izvēlējies kaķi, šis tēls tev palīdzēs situācijās, kad var būt jānosaka maldinoša informācija, ar kuru nākas saskarties. Kaķis palīdzēs atklāt patiesību, ieskatoties tieši lietas būtībā un nepaļaujoties uz citu sniegtajiem faktiem. No otras puses, kaķis neļaus tev atklāt visas savas kārtis gadījumos, kad labāk paturēt tās noslēpumā.

2. Zebra

Zebra dod priekšroku savvaļīgai dzīvei, tā atsakās no pieradināšanas un, lai gan dzīvo barā kopā ar citām zebrām, saglabā savu individualitāti un neatkārtojamo svītru zīmējumu. Iespējams, tev pienācis laiks meklēt domubiedrus, kas atbalsta tās pašas vērtības kā tu? Varbūt kādu laiku esi bijis vienatnes piekritējs un sava neatkārtojama ceļa gājējs, pienācis laiks atrast “savu cilti”.

3. Pūce

Pūce simbolizē intuīciju, tā spēj redzēt to, ko citi nepamana, bet kas bieži norāda uz pārmaiņām dzīvē. Noteikti atlicini laiku dienas beigās, lai aizdomātos par zīmēm un simboliem, kurus dzīve tev sūtījusi dienas laikā. Šajā laika posmā tev var gadīties daža laba bezmiega nakts – tāda reiz ir pūces naksnīgā daba. Tā vietā, lai mēģinātu atkal aizmigt, ieklausies “savas iekšējās pūces” viedajos padomos.

Pievienot komentāru

Budisma mācība. 7 lietas, par kurām labāk nestāstīt nevienam un nekad!Reliģija, kas balstīta Budas mācībā, ir palīdzējusi daudziem cilvēkiem sasniegt patiesu laimi un harmoniju. Un budismā var atrast atbildes uz dažādiem jautājumiem. Šodien mēs pastāstīsim par nepieciešamību sekot tam, ko tu saki. To prasa budisma noteikumi.
Draugiem Facebook Twitter Google+