Mobilā versija
+2.9°C
Anda, Andīna
Pirmdiena, 20. novembris, 2017
6. jūlijs, 2017
Drukāt

Tetovētājs jauki bildina savu meiteni. Tam jābūt uz mūžu!

Foto - Facebook/Brooke WodarkFoto - Facebook/Brooke Wodark

Kāds tetovētājs izpelnījies plašsaziņas līdzekļu uzmanību, bildinot savu draudzeni ļoti jaukā un radošā veidā.

Vinnijs Kapaldo-Smits palūdza savai draudzenei Brūkai Vudarkai notetovēt viņa potīti. Taču, kad viņa sagatavoja visu nepieciešamo, viņš uzlocīja savus šortus, lai atklātu vienu no jau uztetovētajiem zīmējumiem, kuru papildināja vārdi: “Kļūsti par manu sievu!”

Zem tā atradās uztetovētas divas “ailes ķeksītim”, viena”jā”, otra – “nē”.

Vudarka jutās ļoti aizkustināta, bet par spīti laimes asarām viņai izdevās uztetovēt “X” lauciņā, pie kura bija rakstīts “jā”. Jauki.

Lai dotu ieganstu bildinājumam, Vinnijs vispirms palūdza viņai uztetovēt vienkāršu sirsniņu uz kājas. Brūka bija ļoti nervoza, jo nekad iepriekš nevienu nebija tetovējusi. “Es svīstu,” viņa teica, kamēr uzvilka cimdus un sagatavoja komplektu.

Viņa pat nenojauta, kas sekos.

Tiklīdz viņa grasījās sākt darbu, Kapaldo-Smits uzlocīja šortus, lai atklātu tetovējumu uz augšstilba, ar kuru izteica bildinājumu. Viņš izņēma arī skaistu gredzenu.

Par laimi Kapaldo-Smitam, Vudarka atbildēja “jā” un, raudot un smaidot, uztetovēja mazliet ļodzīgu “X” uz puiša kājas.

Vēlāk viņa ziņām teica: “Pašā video izskatās, ka man tas patiesi neizdevās, par laimi, es mēģināju vēlreiz, un man izdevās uzzīmēt kārtīgu sarkanu “x”.

“Es biju pilnīgā šokā. Es no laimes raudāju kādas trīs stundas.”

Avots: “Huffingtonpost.co.uk”

Pievienot komentāru

Modes blogere Anabella Flēra: meitene, kuras stilu atdarina tūkstošiModes bloga Viva Luxury autore Anabella Flēra ir meitene, kuras radītie tēli sajūsmina miljonus, bet tūkstošiem meiteņu seko viņas paraugam.
Latviete iemūžina suņus patriotiskās, saviļņojošās fotogrāfijās (20)Henriete Martinsone ir latviete, kura radījusi mīļu, sirsnīgu un aizkustinošu fotogrāfiju sēriju – iemūžinot skaistus suņus patriotiskās, sirsnīgās fotogrāfijās. Henriete stāsta, ka
Draugiem Facebook Twitter Google+