×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
25. novembris, 2013
Drukāt

Tēvzemes brīvestību – pirkām mēs ar asinīm…

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Paldies cienījamam Levita kungam!

Ir jāmācās vēsture, lai zinātu, ka Latvijā dzīvo latviešu tauta, kas izcīnīja savu valsti – Latviju.

“Mūsu tēvi te cieta,

Mūsu asins te lieta…”

Bez pamattautas, tas ir, latviešiem, te dzīvo arī citas tautas, kas ir cienītas un godātas, kā Hosams Abu Meri, kas apguvis latviešu valodu, vēsturi un strādā valsts labā. Tādus visus vajag uzskaitīt! Ar tādiem var iet kopā gudrais Kalvīša kungs, attīstīt savu jaudu un pulcināt klāt gan latviešus, gan cittautiešus! Visus, kam rūp Latvijas valsts! Šo kodolu vajag arvien papildināt, kamēr strādīgie, gudrie patrioti pārņems visu valsti!

Tad kaitnieki sāks saprast, ka dzīvo neatkarīgā valstī, kas nav nokritusi no gaisa, bet izcīnīta smagās cīņās, nežēlojot pašu dārgāko – dzīvību. Arī mans vectēvs cīnījās – krita Tīreļpurvā 19. gadā, lai būtu brīva Latvija – latviešu valsts.

Mūsu valstī var dzīvot arī citas tautas, kas to prot novērtēt un atbalstīt, kā cienītais Abu Meri.

Ušakovs ir gudrs cilvēks, bet nesaprot, ka Latvijai ir jābūt latviskai. Krievijai – krieviskai, Vācijai – vāciskai u. tml. Katrā valstī ir jāciena pamattauta. Nevar būt ne Latvijas tauta, ne Krievijas tauta, ne Vācijas tauta, bet gan latvieši un cittautieši, krievi un cittautieši, vācieši un citas tautas, spāņi un cittautieši utt. Tas ir jāsa­prot gan valsts vadītājam, gan ikvienam gudram cilvēkam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+