Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
15. jūlijs, 2016
Drukāt

Tiecies pēc brīvības, piektdiena taču! Maiju horoskops 15.jūlijam

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Vairāk informācijas par maiju kalendāru

6 Ik

Šodien mēs tieksimies pēc brīvības! Kā nekā piektdiena taču! Šī ir lieliska diena, lai izkustētos, kaut ko fiziski aktīvu padarītu. Tai pat laikā šodiena joprojām ir darba diena, tāpēc vēlme pēc brīvības un kustības, nemitīgi iestigs pretestībā. Apkārtējā pasaule neļaus brīvi virzīties un sasniegt iecerēto. Te kāds piezvanīs, tā salūzīs mašīna un nevarēs aizbraukt uz jūru. Sastrēgumi un avārijas mūsu ceļā vispār nekāds pārsteigums nebūs.

Šodiena ir pārbaudījums, kurā pasaules pirmā atbilde ir ‘Nē’. Ja mēs šo nē pieņemsim, tad mēs būsim zaudētāji.

Ja mēs baidīsimies vispār kaut kur nonākt, kaut ko panākt, tad mēs zaudēsim savas iespējas un būs jāgaida vēl vismaz četras dienas, līdz mums atkal dos iespēju rīkoties!

Tāpēc nejautājiet pasaulei atļauju, bet ejiet uz savu mērķi! Ja nevarat tikt pa vienu ceļu, tad izvēlieties citu! Šodienas enerģija ir kā nekontrolējams vējš, ar kuru cīnīties ir muļķīgi – nepieciešams pagriezt buru pareizajā virzienā.

Tikai izejot šo posmu pilnībā, pārvarot pasaules un citu radīto pretestību, mēs varam iegūt brīvību, mēs varam nokļūt tur, kur esam iecerējuši!

Pievienot komentāru

Precīzākais 2017. gada horoskops visām zodiaka zīmēm. Piedāvā astroloģe Inguna Balgalve (6)Pēc Iņ–Jan ritma 2017. gadā dominē iekšējo sajūtu Iņ princips, kas simbolizē ūdeni kā spēju uztvert, sajust un līdzsvarot. Tā ietekmē cilvēki daudzus notikumus uztvers dziļi personiski. Pēc Magu zvaigznes (7 gadu cikls) 2017. ir Saules gads.
Draugiem Facebook Twitter Google+