×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
6. februāris, 2017
Drukāt

Tiesa noraida Strīķes prasību par atbrīvošanu no darba KNAB (3)

LETALETA

Juta Strīķe

Administratīvā rajona tiesa šodien noraidīja bijušās Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieces Jutas Strīķes prasību pret KNAB par viņas atbrīvošanu no amata, informēja KNAB pārstāve Laura Dūša.

Disciplinārlietas izmeklēšanas komisija objektīvi un vispusīgi izvērtējot visus disciplinārlietā esošos faktus, apstākļus un tās rīcībā esošos pierādījumus, secināja, ka Strīķe bez attaisnojoša iemesla ilgstošā laika periodā nav atradusies savā darba vietā Rīgā, Brīvības ielā 104, k-2, tādējādi ilgstoši un sistemātiski pārkāpjot KNAB Darba kārtības noteikumu prasības.

Ievērojot to, ka Strīķe jau bija saukta pie disciplināratbildības par noteikto amata pienākumu nepildīšanu, piemērojot viņai disciplinārsodu – rājienu, komisija secināja, ka Strīķes rīcība ir vērtējama kā prettiesiska un ar nodomu izdarīta darbība, apzinoties savas darbības prettiesisko raksturu, ņemot vērā apstākli, ka saskaņā ar Darba kārtības noteikumos norādīto amata pienākumu izpildei ir noteikta konkrēta vieta, laiks un dienu skaits, secinot, ka disciplinārpārkāpums ir izdarīts ar nodomu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kā gan citādi?Tagad pie teikšanas visi ZZS mērgļi,tieši Hūtes roklaižas un klēpja kranči.Bija traki,bet nu būs pavisam šausmīgi. Gan jau Pundurs tagad tiks vaļā no tupēšanas un vēl ECT pieprasīs miljonus par neesoša goda skārumu.
    Vai kāds zina kas notiek valstī un kurš valstī pasūta “muziku”?Āboltiņu jātiesā ar “komandu”par Vienotības sagraušanu un to ,kas patreiz notiek jab nenotiek nekas valstī .Kaktiņš SC ceļ debesīs par krievu rubļiem un “latviešu”partijas meklē blusas savos kažokos.Idiotiskus memorandus paraksta,kurus nevar pat uzkārt uz naglas.LATVIJAS faktiski JAU NAV!!pREZIDENTS VIEN IR KO VĒRTS!Tērē valsts/ mūsu/ naudu uz velna paraušanu,bet paša darbības vērte ir milzīgs ZERRO !Kučinskis kaut ko paņaud,valdība murkšķa miegā,KNAB nav,VID purvā ,tieslietas – kas tās tādas utt.
    NOŽĒLOJAMI!!

  2. Vēmiens nāk no šī Latvijas ķēķa, gan tiesu ,gan varas par streločnika kantori nerunājot. Apkaunojums nācijai.

  3. KNAB tagad tvarsta sīkus šiverētājus, ar kuriem būtu jānodarbojas policijai un VID. Lielās haizivis gavilē – savu ir panākuši !

Draugiem Facebook Twitter Google+