×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
18. marts, 2013
Drukāt

Tiesas priekšā stājas grupveida izvarošanā apsūdzētie indieši

Seši Madhja Pradēšas – Indijas vidienes štata – vīrieši, kas ir apsūdzēti Šveices tūristes grupveida izvarošanā un aplaupīšanā, stājas tiesas priekšā.

“Mēs esam apcietinājuši visus sešus cilvēkus, un viņi šodien pēcpusdienā stāsies miertiesneša priekšā. Mēs pieprasīsim, lai viņi visi tiek paturēti apcietinājumā vēl piecas dienas,” sacīja vietējās policijas amatpersona M.L.Dodi. No sešiem aizturētajiem četriem tiks izvirzītas apsūdzības grupveida izvarošanā, jo abi pārējie “tikai atradās nozieguma vietā”, skaidroja amatpersona.

Tomēr visiem sešiem tiks izvirzītas apsūdzības laupīšanā, jo viņi tūristei un viņas vīram nolaupījuši klēpjdatoru, mobilo telefonu un 10 tūkstošus rūpiju (90 latus). Apsūdzētie ir 20 līdz 25 gadus veci vietējie zemnieki.

Velobrauciena laikā nabadzīgajā Madhja Pradēšas štatā šveicietei un viņas vīram uzbruka seši vīrieši. Pāris tika aplaupīts, turklāt sieviete – arī izvarota. Velotūristi bija ceļā uz Agru, Indijas ziemeļos, kas ir populārs tūristu galamērķis. Tūristi mežā bija sākuši celt telti, kad viņiem uzbruka vīrieši no netālā ciemata, kas tobrīd gāja garām ceļotāju izraudzītajai apmešanās vietai. “Viņi gāja garām, pamanīja pāri, kas būvē telti, un saskatīja iespēju uzbrukt un izvarot sievieti,” sacīja amatpersona. Cietusī, aptuveni 40 gadus vecā sieviete, tika izmeklēta vietējā slimnīcā un tad kopā ar vīru devās uz Deli. Šveices Ārlietu ministrija Bernē izplatīja paziņojumu, paužot šoku par šo “traģisko incidentu”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+