×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
22. septembris, 2015
Drukāt

Rīgā protestā “pret uzspiestiem imigrantiem” pulcējas ap 200 cilvēku (16)

Kadrs no videoKadrs no video

Biedrības “Tēvijas sargi” un “Nacionālās savienības “Taisnīgums”” rīkotajā protestā “pret uzspiestu imigrantu ievešanu no citām valstīm” patlaban pulcējušies ap 300 cilvēku un dalībnieku skaits turpina palielināties, novēroja aģentūra LETA.

Cilvēki izklaidus stāv gan pie Strēlnieku pieminekļa, gan pie Okupācijas muzeja un Melngalvju nama. Akcija ir pulcējusi dažāda vecuma ļaudis. Daļai pie apģērba piesprausti Latvijas karodziņi, citi karogus tur rokās.

Atsevišķiem akcijas dalībniekiem ir arī plakāti ar uzrakstiem “Kara bēgļiem jāpalīdz to dzimtenei tuvējās zemēs, nevis citos kontinentos”, “Kāpēc valdība un Eiropas Savienības pārstāvji nerunā par bēgļu atgriešanos mājās pēc kara beigām?”, “Latvijas varas augšgalus starptautiskajā tiesā nekavējoši”.

Protestētāji sarunājas savā starpā, pasākums noris bez starpgadījumiem. Akcijas dalībnieku pūlis izraisa garāmgājēju interesi.
Kā aģentūrai LETA pastāstīja akcijas dalībnieki, viņi ir pulcējušies, lai uzrunātu valdību. “Kāpēc mēs nevaram būt tie, kas Eiropai parāda ceļu, kā rīkoties bēgļu jautājumā,” savu dalību akcijā komentēja Ainis Sproģis.

Savukārt bijušais Augstākās padomes deputāts Visvaldis Mucenieks uzsvēra – viņš vēlas, lai valdībā “nāk pie prāta” un saprot, ka situācija būs līdzīga kā Zviedrijā, Francijā, Norvēģijā, Anglijā un ka “speciāli mums nešķiros labos bēgļus no ļaunajiem”.

Savukārt kāds cits akcijas dalībnieks dalījās atmiņās par krievu ienākšanu 1945.gadā, velkot paralēles ar toreizējo situāciju.
Notiekošo uzrauga Pašvaldības policija.

Plānots, ka protesta akcija turpināsies ar dziesmotu gājienu pa Kaļķu ielu, bet plkst.19 pie Brīvības pieminekļa notiks mītiņš un koncerts.

Šī ir jau otrā biedrības “Tēvijas sargi” organizētā protesta akcija pret jaunu imigrantu uzņemšanu Latvijā. Iepriekšējā notika 4.augustā pie valdības nama, tajā piedalījās vairāki simti cilvēku.

Savukārt 12.septembrī Esplanādē notika pikets bēgļu uzņemšanas atbalstam, pulcējot aptuveni 80 cilvēkus.

Jau vēstīts, ka Latvija piekritusi kopumā 776 bēgļu uzņemšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Liberāļiem taču ir problēmas ar skaitīšanu. Varbūt nākošreiz, lai paņem brilles.

 2. Pat LA danco pēc koalīcijas stabulse – Pretīgi! Ko gan gaidīt no “Latviska” portāla kurā ar jau ir saradušies pseido žurnālesteļi !

 3. Tvnetā nav ne vārda par protestu!

 4. Kas un kādēļ tagad melo?????? Cilvēku bija pat vairāk kā tikai viens tūkstotis!!!!! Skumji, ka vienmēr cilvēki tiek turēti tālu no patiesības…

 5. Smadzeņu skalošanas nolūkā rakstā, un it īpaši virsrakstā, ir minēti melīgi skaitļi.

 6. Atbalstu protesta akciju.Tautas balsī neviens neklausās.Nē,bēgļiem Latvijā.

 7. Tie ir vienkārši nekaunīgi meli vai arī reportierim jāatvelk no algas, jo acīmredzami ir bijis tikai ķeksīša pēc uz pašu sākumu? Bija krietni vairāk protestētāju.

 8. Labāk būtu protestējuši pret Vienoti Latvijai Tieslietu ministrijas likumprojektu “Piespiedu dalītā īpašuma tiesisko attiecību privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likums”, kas paredz nobendēt ap 110 000 iedzīvotāju, tos pataisot par mūžīgiem zemes piespiedu nomas mūžīgiem vergiem. Tur jūs nav, sava tauta jūs , protestētājus neinteresē, jūs paši, VL nacionālisti, iznīcināt latviešus pēc čekistu metodes.

  Man kauns par tādiem latvietīšiem. Jūs padzināt kopā ar Vienotību, ministru, kurš gribēja reformēt izglītību – Robertu Ķīli, jūs padzināt kopā Jāni Bordānu, kur centās reformēt tiesu sistēmu un Maksātnespējas alkatību.

  Tieslietu ministrija grib jums iesmērēt izpirkt zemi zem mājām par alkatības cenu, kuru vairums dzīvokļu nepirks, tātad jūs paliekat par nomas vergiem – pazemoti un apsmieti un to dara “vislatviskākā” partija.

  • Viens otram netraucē. Jā, zemes piespiedu izpirkšanas likumsir biesmīgs. Taču reāli pret to cīnās galvenokārt viens cilvēks – jurists, bijušais prokurors Klementijs Rancāns. Jūs, Marijas kundze, arī varētu iesaistīties. Kliementija Rancāna koordinātes var atrast internetā.

 9. Ziema varbūt glābs Atbildēt

  Galīgi nepatīk tāda itkā ES ierēdņu pasīvitāte, nekādi nekavējot un nepārtraucot šo labi saskaņoto ilggadīgo kontrabandistu biznesu. Pie neskaidras vai pat melīgas(?) informācijas un + žurnālistu fantāzijas, tiešām sāk riebties neziņa, kas būs vēl pēc tiem 2 gadiem, uz kuriem tiks ielaisti tie pirmie 776 gabali. Cik sekos viņiem trešajā gadā, un kas ar tiem notiks, ja šiem pirmajiem, pagaidām bez viņu brālēniem, tantēm, onkuļiem un harēmiem, kuriem arī vēl nav sagatavotas vietas un atrasti tādi vietējie, kuri spētu un prastu ar šādiem noņemties?

 10. kaada Latvija,nolaadeets!valdiiba nav visa Latvija!!!

 11. .. Straujuma lepni paziņoja – Latvija brīvprātīgi piekrita uzņemt?!? Tad sanāk Straujuma ar savu ”Vienotības ” kompāniju uzskata ,kad tieši viņi ir tā Latvija !?! Bet kas tad tādā gadījumā esam mēs visi pārējie ??????????

 12. Latvija nav piekritusi ! Ir piekrituši daži tautas ienaidnieki !

 13. “Jau vēstīts, ka Latvija piekritusi kopumā 776 bēgļu uzņemšanai.”
  Nevis Latvija piekritusi, bet Latvijas valdība! Nejauciet – 100. deputāti izlemj visas Latvijas vārdā…

  • Valdība nav simts deputāti. Domāju, ka Saeimā visi nebalsotu par bēgļu uzņemšanu. Pie mums valstī kaut kas nav kārtībā. Saeima ir likumdevējs un Ministru kabinetam nav tiesības darīt Saeimas darbu. Straujā .. ar savu kabinetu ir jāatlaiž un jāsoda par neieklausīšanos tautas balsī!

  • Nevajag pašam melot Atbildēt

   Kādi 100 deputāti? Vienotība, SC , daži no ZZS un Reģionu partijas. Sauksim lietas īstos vārdos.

Draugiem Facebook Twitter Google+