Sports
Hokejs

Traģēdija Krievijas hokeja izlases bijušā vārtsarga Sokolova ģimenē – dēls nogalina māti0


Maksims Sokolovs savulaik bija Krievijas hokeja izlases pirmais vārtsargs, bet tagad ir treneris. Viņa ģimeni piemeklējusi asinis stindzinoša traģēdija.
Maksims Sokolovs savulaik bija Krievijas hokeja izlases pirmais vārtsargs, bet tagad ir treneris. Viņa ģimeni piemeklējusi asinis stindzinoša traģēdija.
Foto: ska.ru

Šausminoša traģēdija piemeklējusi bijušā Krievijas hokeja izlases vārtsarga Maksima Sokolova ģimeni, dēlam nogalinot savu māti.

Notikumi risinājās netālu no Sanktpēterburgas esošā privātmāju rajonā Romanovkā, Sokoloviem piederošā kotedžā. Šobrīd apcietinājumā ir Sokolovu jaunākais dēls – 15 gadus vecais Arsēnijs, kuram piemērots aizdomās turamā statuss. Tikmēr reanimācijā ar durtām brūcēm atrodas Sokolovu vecākā atvase – arī Maksims, kuram ir 18 gadu. Savukārt vardarbīgā nāvē mirusi (tiek minēts, ka sievietei pārgriezta rīkle) abu jaunekļu māte Irina, kurai bija 45 gadi.

Šobrīd publiski nav skaidrs, kāpēc notika traģēdija un kurš ir vainīgais – Arsēnijs, vai Maksims. Arsēnijs izmeklētājiem stāstījis, ka Maksims nogalinājis māti, bet tad ar nazi meties virsū viņam. Puisim izdevies izvairīties un aizmukt pie kaimiņa, taču pēc tam Arsēnijs atgriezies mājā un jau pats ar nazi meties virsū brālim, kurš pirms tam mēģinājis izdarīt pašnāvību.

Arsēnija stāstā gan ir pāris nopietnas neskaidrības, jo puisis policijai teicis, ka kaimiņš Romāns Gatčenko viņam iedevis divus nažus un ļāvis atgriezties mājās. Redzot, ka māte bez dzīvības pazīmēm guļ uz grīdas, bet brālis asiņo, viņš meties virsū Maksimam un vairākas reizes iedūris viņam krūtīs.

Tāpat Sokolova jaunākā atvase apgalvo, ka Maksims pirms mātes nogalināšanas ienācis viņa istabā un ar vārdiem “tūdaļ es tevi nogalināšu” sācis viņu žņaugt, tad izvilcis nazi, kuru Arsēnijs ar kājas spērienu izsitis no Maksima rokas. Arsēnijs apgalvo, ka Maksims jau nedēļu iepriekš viņam teicis par plānu nogalināt sevi un visu ģimeni.

Maksims Sokolovs jaunākais, tāpat kā tēvs, ir hokejists – vārtsargs “SKA-1946” komandā. Komandas biedri viņu raksturo kā mierīgu, nosvērtu un par sevi pārliecinātu jaunekli.

Šobrīd lielākās aizdomas šaušalīgajā noziegumā krīt tieši uz Arsēniju, lai gan sākotnēji tika ziņots, ka slepkava bijis Maksims.

Ģimenes galva Maksims Sokolovs 2002.gadā tika atzīts par pasaules čempionāta labāko vārtsargu, Krievijai izcīnot sudraba godalgas. Vēl pēc trim gadiem Sokolovs tika arī pie pasaules čempionāta bronzas medaļas, 2004.gadā spēlēja Pasaules kausā, bet 2006.gadā piedalījās Turīnas olimpiskajās spēlēs.

Hokejista karjeru viņš noslēdza 2013.gadā Ņižņekamskas “Ņeftehimik” komandā, bet jau nākamajā sezonā sāka trenera karjeru, kļūstot par Mitišču “Atlant”, bet pēc tam Sanktpēterburgas “SKA” vārtsargu treneri. Sanktpēterburgā Sokolovs strādāja arī aizvadītajā sezonā, esot MHL kluba “SKA-1946” galvenā trenera palīgs. Grūti iztēloties, ko šis vīrs šajās dienās ir pārdzīvojis un vēl pārdzīvos…

LA.lv
LE
LETA
Sports
UEFA Eiropas līgā izlozēti trešās atlases kārtas dueļi. Uz ko var cerēt Latvijas klubi?
16 stundas
LE
LETA
Sports
Gulbim arī Gštādē neizdodas pārvarēt neveiksmju joslu
17 stundas
LE
LETA
Sports
Vīru basketbola izlasei tiek Grieķija, Bosnija un Hercegovina, kā arī Bulgārija
18 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Reģionu attīstību ietekmē padomju mantojums. Saruna ar ekonomistu Pēteri Strautiņu
2 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Tieslietu ministru uz apsūdzēto sola nevilks, partiju no valdības neizmetīs
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Paziņo, par cik samazināts valsts pārvaldē strādājošo skaits 2
2 stundas
AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Noslepkavo sievas mīļāko
3 stundas
LA
LA.LV
Sports
Prokurors pieņem lēmumu Krištianu Ronaldu izvarošanas apsūdzības lietā
43 minūtes