×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
11. aprīlis, 2016
Drukāt

Traģiskajā avārijā uz Jūrmalas gatves cietušais vīrietis nācis pie samaņas

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Pagājušajā piektdienā Rīgā, Jūrmalas gatvē, smagajā avārijā cietušais vīrietis nācis pie samaņas, pastāstīja Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve Inguna Potetinova. Savukārt avarējušā autobusa šoferis joprojām šoka stāvoklī un saņem psiholoģisku palīdzību

Avārijā cietušais vīrietis joprojām atrodas Intensīvās terapijas klīnikā, un ārsti viņa stāvokli raksturo kā smagu, tomēr ar pozitīvu dinamiku. Savukārt avārijā cietusī sieviete šodien no slimnīcas tiks izrakstīta.

“Rīgas satiksmes” (RS) autobusa šoferis, kas pagājušajā nedēļā tika iesaistīts smagajā avārijā Jūrmalas gatvē, joprojām atrodas šoka stāvoklī un saņem psiholoģisku palīdzību, pastāstīja RS preses sekretārs Viktors Zaķis.

No autobusa vadītāja paņemts paskaidrojums pēc avārijas, taču norādīja, ka tam ir informatīvs raksturs, jo avārijas apstākļus izmeklē policija. Viņš arī sacīja, ka, pēc RS pārstāvju rīcībā esošās informācijas, autobusa šoferis avārijas dienā nebija lietojis apreibinošas vielas.

Avārijā iesaistītajam autobusam ir bojāts kreisais spārns, bet tā remonta izmaksas joprojām tiek aprēķinātas, sacīja Zaķis.

Jau ziņots, ka piektdien Jūrmalas gatvē notikušajā smagajā avārijā bojā gāja arhitekts Matīss Mailītis, kura avārijā gūtās traumas nebija savienojamas ar dzīvību, viņš slimnīcā mira. Avārijā cieta vēl viens vīrietis un 29 gadus veca sieviete.

Kā ziņots, piektdien automašīna “Alfa Romeo” sadūrusies ar “Rīgas satiksmes” autobusu. Satiksme avārijas vietā bija bloķēta abos virzienos. Autobuss braucis Piņķu virzienā, kad tā joslā iebraukusi “Alfa Romeo”. Bijusi ļoti spēcīga sadursme, kā rezultātā nopietni cietuši visi vieglās automašīnas pasažieri, kurus bez papildspēku iesaistes nav bijis iespējams izcelt no avarējušā auto.

Autobusa pasažieri un šoferis fiziski necieta, tomēr šoferis atradās nopietnā šoka stāvoklī.Mediķi pēc avārijas apskatīja zēnu no autobusa, kurš tika palaists mājās, pārējie autobusa pasažieri un šoferis fiziski necieta.

J

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+