Sports
Futbols

Treneru maiņa Jelgavā: Kurtejanu atbrīvo, vai atpakaļ būs Kazakevičs? 0

foto – fkjelgava.lv

FK “Jelgava” pārtraucis sadarbību ar komandas galveno treneri Aleksandru Kurtejanu. Moldāvu speciālists atvadījies no komandas spēlētājiem un personāla, vēstīts kluba paziņojumā.

Kurtejans kļuva par FK “Jelgava” treneri 2016. gada decembrī. Moldāvu speciālista vadībā “Jelgava” aizvadīja 19 oficiālas spēles, tajās izcīnot astoņas uzvaras [divas uzvaras pret “Babīte/Dinamo” gan tika anulētas] un divreiz spēlējot neizšķirti.

Darba attiecības ar 43 gadu veco treneri tika pārtrauktas pēc abpusējās vienošanās, abām pusēm paliekot bez savstarpējām pretenzijām. Galvenais iemesls šādam lēmumam ir neapmierinoši komandas rezultāti, klubam nepārvarot Eiropas līgas pirmo kvalifikācijas kārtu un pašlaik esot ārpus Virslīgas čempionāta vadošā trijnieka.

Saistītie raksti

Tāpat pārtrauktas darba attiecības ar galvenā trenera asistentu Dmitriju Kalašnikovu. 5. augusta spēlei pret FK “Ventspils” komandu gatavos galvenā trenera vietas izpildītājs Dāvis Caune kopā ar asistentu un spēlējošo treneri Valēriju Redjko.

Tikmēr portāla sportacentrs.com rīcība ir informācija, ka FK “Jelgava” galvenā trenera amatā atgriezīsies Dainis Kazakevičs, kurš komandu vadīja laika posmā no 2004. līdz 2012. gadam. Pašlaik Kazakevičs ieņem LFF sporta direktora amatu un vada Latvijas U-21 izlasi.

LA.lv