×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
8. marts, 2017
Drukāt

Trīs vērienīgi laimesti: Valsts iestādes darbinieks negaidīti tiek pie lielas naudas (1)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Priecīgām vēstīm pilns nedēļas sākums bijis vismaz trim loteriju lielo laimestu ieguvējiem, informēja “Latvijas loto”.

Vakar, 6.martā, pie 10 000 eiro laimesta tika kāda kundze gados, kura loterijas biļeti bija iegādājusies Rīgā, Centrālās dzelzceļa stacijas tunelī.

“Ceļš uz darbu man ved caur tuneli, tāpēc ik pa reizei iegādājos kādu loterijas biļeti,” viņa stāsta. Pēc darba bijušas 40 minūtes brīva laika pirms tikšanās ar “vecīti”, lai pēc tam dotos uz slimnīcu pie dēla, kurš pagājušajā nedēļā cieta avārijā. Sieviete iegājusi tirgū pēc kūciņām un iegādājusies arī loterijas biļeti. Viņa atzina, ka esošajā dzīves situācijā naudiņa ļoti noderēšot.

Savukārt kāds 34 gadus vecs valsts iestādes darbinieks no Zemgales ticis pie 21 884 eiro liela laimesta. Viņš stāsta, ka februāra beigās bija izdevis nopelnīt “lieku naudu”, tāpēc nolēmis 50 eiro veltīt loterijai.

“Man tā ir ļoti nozīmīga naudas summa. Gada laikā algā tik lielu nesaņemu. Vienmēr esmu dzirdējis, kā citiem veicas, tāpēc tagad liels prieks, ka arī man beidzot paveicās,” viņš atklāj. Gūto naudu tērēšot sadzīviskām vajadzībām – vispirms, lai iepriecinātu bērnu, kā arī, iespējams, mājvietas remontam.

Trešais lielā laimesta ieguvējs ir Aleksandrs no Rīgas, kurš kļuvis par 12 008 eiro bagātāks. Aleksandrs teica, ka tas tiekot uzskatīts par kopīgu ģimenes laimestu. Aleksandrs atklāj, ka līdz šim lielākais laimests viņam esot bijis 1000 eiro, kas tika laimēts pirms trim mēnešiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Denzels Vašingtons palīdzēs.

Draugiem Facebook Twitter Google+