Horoskopi un mistika
Horoskopi

Turpinās lielo iespēju laiks! Horoskopi 15.jūlijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Turpinās veiksmes un lielo iespēju laiks. Šī diena arī var būt spilgta un atmiņā paliekoša. Praktiski itin visā, ko tu darīsi, klāt stāvēs veiksme. Ieklausies savā intuīcijā un uzticies tikai pārbaudītiem cilvēkiem.

Vērsis

Nav izslēgts, ka tavi centieni šodien nevainagosies panākumiem, taču pie tā daļēji vainīgs būsi tu pats ar savu ietiepīgo raksturu. Centies kontrolēt savas emocijas.

Dvīņi

Iespējams pesimistisks noskaņojums. Daži Dvīņi sajutīs psiholoģisku nogurumu no savām neveiksmēm. Padomā par tiem, kam situācija ir sliktāka kā tev – palīdzi viņiem un tu pats atgūsi savu sirdsmieru!

Vēzis

Šodien tu vari būt impulsīvs un tas var novest tevi pie nepārdomātiem lēmumiem. Pacenties kontrolēt savas emocijas, tas tev palīdzēs izvairīties no daudziem nepareiziem lēmumiem un secinājumiem.

Lauva

Šī diena nav piemērota sabiedriskajām aktivitātēm. Iespējami konflikti ar dažādiem cilvēkiem, tajā skaitā biznesa partneriem un kolēģiem. Pārdzīvojumi var atspoguļoties arī uz tavu pašsajūtu. Centies izvairīties no konfliktsituācijām.

Jaunava

Iespējams, tavas attiecības ar kolēģiem mainīsies uz labo pusi. Taču iespējami arī strīdi jūsu starpā. Pacenties izrādīt vairāk sapratnes un atbalsta citiem cilvēkiem.

Svari

Šī diena simbolizē haosu. Iespējami sastrēgumi, aizturēšanās, kavēšana, pārpratumi. Iespējami arī konflikti ar radiniekiem, kas saistīti ar kādu ģimenes īpašumu. Intuīcija gan neļaus tev izdarīt liktenīgas kļūdas. Laba diena, lai atdotu parādus – kā materiālos, tā enerģētiskos.

Skorpions

Ļoti iespējams, ka šodien kādam cilvēkam būs nepieciešama tava palīdzība un tavos spēkos būs viņam palīdzēt.

Strēlnieks

Estēti, mākslas cienītāji un mīļotāji – šodien tu vari izpausties mākslinieciskajā sfērā. Tu dzirdēsi daudz atzinīgu vārdu par savu talantu. Neesi nepieejams, uzturi kontaktu ar visiem cilvēkiem, kas to vēlas. Esi kritiskāks pret to, ko pats dari.

Mežāzis

Šodien tev izdosies atrast kopīgu valodu un daudziem cilvēkiem. Tāpat tu būsi līdzcietīgs un dāsns. Šī iemesla dēļ apkārtējie šodien pret tevi izrādīs arī pastiprinātu uzmanību.

Ūdensvīrs

Daudziem Ūdensvīriem šodien gribēsies atjaunot savu garderobi. Tu šodien sāksi daudz vairāk uzmanības pievērst savam izskatam. Piemērota diena arī kosmētiskajām procedūrām un vizītei pie friziera.

Zivis

Darbā priekšroku dod pārbaudītām vērtībām un zināšanām, citādi tevi var sagaidīt kāds nepatīkams pārsteigums. Iespējams, ka tu šaubīsies savos spēkos un prasmēs, taču velti!

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Negaidīti notikumi un plānu maiņa! Horoskopi 19.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
5 horoskopa zīmju pārstāvji, uz kuriem nav iespējams dusmoties
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena dāvās burvīgas iespējas parādīt savas spējas! Horoskopi 18.jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Dabā
Pirmdien daudzviet valstī spēcīgi līs un dārdēs pērkons
3 stundas
IL
Ilze Līvmane
Praktiski
Kāpēc, pirms laika pensionējoties, nedrīkst strādāt, bet īstajā vecumā strādā, cik tik gribi?
2 stundas
VK
Vita Krauja
Kultūra
Teātris ir gaistošs mirklis. Saruna ar aktrisi Elīnu Hanzenu
Intervija 8 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: Latviju pārstāvošajiem autosportistiem trīs goda pjedestāli “RallyX Nordic” debijas sacensībās Rīgā
3 stundas
AK
Aija Kaukule
Kultūra
Koncertzāle “Latvija”: jauna ērģeļmūzikas citadele vai Ventspils karaļvalsts greznumlieta?
4 stundas