×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
21. decembris, 2016
Drukāt

Tuvojas rudens šova “Lauku sēta” 3. sezonas fināls

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Vairāk kā divus mēnešus LNT skatītājus ir priecējis šovs “Lauku sēta”, ar kuru kopā piedzīvota raiba vasara un spēcīgas emocijas – darba prieks, asaras, intrigas un attiecību līkloči, bet Jaunā gada sākumā piedzīvosim uzvaras gaviles! Skatieties šova “Lauku sēta” lielo finālu jau 5. janvārī plkst. 21.10 kanālā LNT!

“Lauku sētas” fināla spēlēs tiksies četri, fiziski un emocionāli, spēcīgākie pāri. Dalībniekiem būs jāpierāda sava varēšana kā vienotai komandai, – visi pārdzīvotie kreņķi un kašķi ir jāaizmirst un jāmetas cīņā. Pāriem sasietām rokām būs jāpārvar spēcīgā Daugavas straume, katram dalībniekam jāuzrāpjas trīs metrus augstā stabā, kas ne visiem varētu būt pa spēkam!

Fināla spēlēs dalībniekus sagaida arī klasiskais ugunskura iededzināšanas uzdevums, kurā jāpielieto zināšanas, asprātība, lai pārdedzinātu diegu.

Tāpat komandām būs jāatceras visi 16 saimnieces zirgu vārdi, nāksies kārtīgi parakņāties pa zirgu mēsliem, – te arī pierādīsies, kurš lauku darba, mēslu smakas un netīrības nebīstas.

Taču galvenās balvas atslēga būs iekarināta kaklā vienam no saimnieces kumeļiem. Lai atrastu, kurš no zirgiem ir galvenās balvas turētājs – dalībnieki dabūs kārtīgi noskrieties un nopūlēties līdz spēku izsīkumiem. Iespējams, ka tik sakāpinātas emocijas, asaru vērtas vēl šajā šovā nebūs piedzīvotas. Un te vairs nebūs laika domāt par vasarā radušos draudzību – uzvaras garša ņem virsroku.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+