×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
13. marts, 2012
Drukāt

Ūdens procedūras bērniem

Bērnu slimnīca “Gaiļezers” ir valstī vienīgā vieta, kur mazie psihiatrijas, jaundzimušo un citu nodaļu pacienti, kuru ārstēšanā ūdens procedūras ir ļoti nozīmīgas, var saņemt pilnvērtīgu terapiju un rehabilitāciju.

 

Ūdensdziedniecības telpās nepieciešamo ārstēšanu – nemedikamentozo terapiju jeb ūdens procedūras – var saņemt dažāda vecuma bērni, kuri sirgst ar neiroloģiskām saslimšanām, kustību, balsta aparāta, vielmaiņas traucējumiem, kā arī citām.

Te pieejamas astoņas dažādas ūdens procedūras. Šarko un kontrastduša uzlabo asinsriti, limfas atteci, vielmaiņu, palīdz tikt galā ar depresiju un paaugstina darba spējas. Cirkulārās dušas procedūrai ir tonizējoša un spēcinoša iedarbība, to parasti nozīmē pacientiem ar neirozēm, sirds asinsvadu sistēmas un endokrīnās sistēmas traucējumiem. Iegurņa slimību ārstēšanā ļoti nozīmīga ir ascendējošā jeb augšupejošā duša. 
Udensdziedniecibas_telpu_atklasana_4

Ūdensdziedniecības telpās pieejamas arī dažādas ārstnieciskās peldes: pērļu vannas, kas mazina nogurumu, normalizē miegu un ēstgribu, skābekļa un sāls vannas, ko izmanto depresīvo stāvokļu ārstēšanai, joda un broma vannas pacientiem ar trauksmi, miega traucējumiem, kā arī dažādu neirožu kompleksai ārstēšanai. Savukārt zemūdens masāžas kā ārstniecības metodi izmanto kustību, balsta aparāta un vielmaiņas traucējumu gadījumos, kā arī perifērās nervu sistēmas slimību ārstēšanā.

Ūdensdziedniecības telpu pakalpojumus var izmantot bērni, kuri ārstējas bērnu slimnīcā “Gaiļezers”, un tie, kuri ārstnieciskās procedūras vēlas izmantot veselības stiprināšanai.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+