×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
17. marts, 2014
Drukāt

Ugunsgrēkā svilst Kuldīgas slimnīcas katlu māja

LETALETA

Kuldīgas slimnīcas katlu mājā pirmdien priekšpusdienā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, kas pēcpusdienā likvidēts, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD plkst. 10:23 saņēma informāciju, ka Kuldīgas slimnīcas katlu mājai ir aizdedzies jumts. Ņemot vērā to, ka slimnīca ir paaugstinātas bīstamības objekts, uz notikuma vietu nosūtītas septiņas autocisternas un autokāpnes no Kuldīgas, Alsungas, Skrundas, Ventspils, Aizputes, Saldus un Kuldīgas.

Kad pirmie ugunsdzēsēji glābēji ieradās notikuma vietā, bija redzams, ka no katlu mājas jumta nāk dūmi, bet starp jumtu segumu un pārsegumu bija redzama atklāta liesma. Ugunsdzēsēji glābēji katlu mājas jumtā veidoja vairākus atvērumus, pa kuriem notika ugunsgrēka dzēšana.

Paralēli dzēšanas darbiem veikti pasākumi, lai no liesmām pasargātu slimnīcas ēku, kas ar katlu māju savienota ar gaisa pārvadu, pa kuru iet siltuma caurulēm un līdz ar to bija iespējama liesmu tālāka izplatīšanās. Ugunsdzēsēju glābēju prioritāte bija slimnīcas pasargāšana no liesmām.

Katlu mājas jumta demontāžas darbos iesaistīts arī pašvaldības autopacēlājs.

Katlu mājai dega jumts un siltinājums 250 kvadrātmetru platībā. Lai varētu likvidēt ugunsgrēku, kopumā demontēts jumta segums 480 kvadrātmetru platībā.

Ugunsgrēks pilnībā likvidēts plkst.14.27. Slimnīcas personāla un slimnieku evakuācija nebija nepieciešama. Veicot dzēšanas darbus, cieta divi ugunsdzēsēji.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+