×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
9. decembris, 2014
Drukāt

Ukraina ANO Starptautiskajā tiesā sniegs prasību pret Krieviju (6)

jacenuks

Ukrainas premjers Arsēnijs Jaceņuks

Ukrainas valdība ANO tiesā gatavojas iesniegt prasību pret Krieviju saistībā ar Konvencijas par cīņu pret terorismu pārkāpšanu, otrdien valdības sēdes laikā paziņojis Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks.

“Mēs esam uzsākuši prasības iesniegšanu pret Krievijas Federāciju ANO Starptautiskajā tiesā, jo Krievija pārkāpj Konvenciju par cīņu pret terorismu. Krievija finansē terorismu, un tai par to ir jāatbild,” pavēstījis Jaceņuks.

Ukrainas Tieslietu ministrija gatavo jaunas prasības pret Krieviju starptautiskajās tiesu instancēs.

Konflikts Ukrainas austrumos aizsākās 2014.gada aprīlī, kad prokrieviski noskaņotas kaujinieku grupas aktīvi sāka pārņemt administratīvās un milicijas iestādes pilsētās Donbasā.

Ukrainas valdība atbildēja, uzsākot bruņoto spēku pretterorisma operācijas, un pretošanās pakāpeniski pārauga liela apmēra militārajā konfliktā.

Vairāki Ukrainas politiķi karu valsts austrumos nodēvējuši par Krievijas “hibrīdkaru” pret Ukrainu.

Savukārt ANO paziņojusi, ka kopš aprīļa vidus Ukrainas austrumos bojā gājuši 4317 cilvēki, bet 9921 ievainots.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Kremļa aģentus latviešu valodā apmāca paši latviešu bālēliņi “integrācijas” programas ietvaros, par nodokļu maksātāju naudu, lai pēc tam viņi varētu rakstīt valstij naidīgus komentārus un apmelot Latvijas valsti.

    • Ka Latviju var amelot,ja dzive rada taisnibu-visu ko var pardot tiek pardots, lauki, mezi,razosanas nav,cilveki no Latvijas dzives iztiku mekle pa visu pasauli.Par kadiem agentiem iet runa?Сik ilgi Latvija var eksistet ?

  2. ANO starptautiskaja tiesa ari jaatbild jacenukam un porosenko par tisu bernu un tautas slepkavibu kuri ar nodomu nepartrauc karu aibildinoties ar visadiem murgiem slepkavam jasanem sods.

Draugiem Facebook Twitter Google+