×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
1. marts, 2014
Drukāt

Ukrainas premjers aicina Krieviju atvilkt spēkus dislokācijas vietās (5)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

TOPSHOTS Ukraine's newly appointed Prime Minister Arseniy Yatsenyuk delivers a speech at the Ukrainan parliament on February 27, 2014. Ukraine's parliament on Thursday approved the nomination of pro-EU Arseniy Yatsenyuk as the crisis-hit country's new prime minister until presidential polls are held in May. Yatsenyuk was one of the most prominent leaders of the three-month anti-government protests that swept Ukraine, culminating in deadly violence last week that precipitated the ouster of president Viktor Yanukovych and the collapse of his entire government. AFP PHOTO/ SERGEI SUPINSKY

Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks sestdien aicināja Krievijas pusi atvilkt savus spēkus dislokācijas vietās un iesaistīties politiskajā dialogā.

“Mēs aicinām Krievijas pusi nekavējoties atvilkt savus Melnās jūras spēkus dislokācijas vietās, samazināt spriedzi un mēs ar politisko dialogu ar mūsu Rietumu partneriem, ar Krievijas Federāciju un visupirms ar politisko dialogu valsts iekšienē atrisināsim visus sarežģītos jautājumus,” pēc Nacionālās drošības padomes sēdes paziņoja Jaceņuks.

Viņš uzsvēra, ka “militāra intervence Ukrainas teritorijā ir nepieņemama. Mēs esam gatavi aizstāvēt savu suverenitāti un esam pārliecināti, ka Krievija neķersies pie militāras intervences Ukrainas teritorijā. Jo tāda militāra intervence tādos apstākļos būs kara sākums un beigas jebkādām attiecībām starp Ukrainu un Krieviju”.

Viņš arī pastāstīja, ka telefoniski sazinājies ar Krievijas premjeru Dmitriju Medvedevu un tas viņam apliecinājis, ka lēmums par karaspēka ievešanu Ukrainā nav pieņemts, ticis tikai pieņemts lēmums par tādu iespējamību.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Domaju ka Putins ir malacis.Lai vinam veicas ar miera nodrosinasanu.Labi ja vins atbrauktu uzLatviju unievestu te kartibu.KA godmanis visu tautu nolika uz celiem,bet pats sez eiropa.Neviens zaglis nesez,saviem dala amatus.nozelojamiTad jau tie kas pablaustijas pie musu saimas ari ir patrioti un ir jaapbalvo.Kapec atdeva Abreni ko.Latviju jau ari kontrole citi draugi

 2. Krievijas izpratnē Krima nav Ukraina.Tāpēc rodas pārpratumi ,krievijas armija ir bet it kā nav.Tagad būs gandrīz neiespējami dabūt krievijas armijniekus atstāt okupēto,krievijas izpratnē atbrīvoto,krimas teritoriju.Diemžēl visas pasaules valstis tikai nosoda krievijas rīcību bet neko nedara lai novērstu okupāciju

  • Jautājums – vai Krievija visparībā atzīst tādu Ukrainu. Tā tiek dēvēta par Mazkrieviju un tāpat kā Sibīrija, Urāli, Tālie austrumi un arī Baltija…To labi sapratis ir Bērziņš un jau ar čemodāniem devies tālēs zilajās…

   • Papildus.
    Krievijas vēstnieks Eiropas Savienībā Vladimirs Čižovs š.g. 28. februāra intervijās faktiski ar smīnu sejā nemaz neslēpj, kas notiek. Vienīgi aizbildinās, ka Ukrainas parlaments neesot likumīgs, valdība nelikumīga un pati Ukrainas valsts droši vien neesot likumīga valsts.
    Ko piebilst? Tas Latvijas politiķiem zināšanai vai čemodānu kravāšanai…

 3. UKRAINAS ČIEPSTĒŠANU KRIEVIJA NEMAZ NETAISĀS SADZIRDĒT!!! Krievijas parlaments dos piekrišanu karaspē€ka ievešanai Krimā un tas arī būs viss!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+