×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
11. maijs, 2016
Drukāt

Ušakovs pikts: skeiteri saplēsuši stikla grīdu pie Mākslas muzeja (10)

TwitterTwitter

Atjaunotā Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) parka pusē izvietotajā stikla grīdā skeitbordisti saplēsuši vienu stiklu, aģentūrai LETA apstiprināja LNMM Saimnieciskā departamenta vadītājs Bruno Millers.

Millers atzīmēja, ka stikls sastāv no sešiem slāņiem un ieplaisājusi ir tikai pirmā no sešām stikla grīdas kārtām, tādēļ nav pamata bažām, ka mazinājusies stikla grīdas kopējā izturība. Millers arī piebilda, ka muzejs ir apdrošināts un stikla grīdu paredzēts atjaunot.

Par minēto sociālajā tīklā “Facebook” un “Twitter” raksta arī Rīgas mērs Nils Ušakovs (S), kurš publicējis arī vairākas fotogrāfijas no notikuma vietas, piebilstot, ka nekādus drošības apdraudējumus bojājums nerada, bet “izskatās neakurāti” un skeitbordistus “nāksies dzenāt”.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Fizika. Tas bija zinams jau no sakuma, ka risinajums ir pilniba nelietderigs un neiztures ikdienas slodzi, tomer tika ierikots un terets tukstosiem.

 2. Ziema pa to laukumu bistami ir stagat. Slidens bezgaligi. Ir redzams, ka projektetaji ir jaunie studenteles, kas sis lietas vispar nezina. Tikai bliez ieksa jaunas tehnologijas, bet musu Latvijas daba, klimatiskie apstakli ar savu speku ir joprojam ir ta pati.

 3. Es teiksu skaidri: kam ta stikla grida vispar ir vajadziga !!?? Lietderibas koeficients ir NULLE !! Ja vajag virsgaismu muzeja, tad ielikt vajag vairak LED spuldzes un tas izmaksas 10 000 reizu letak un skeitisti tas nebojas, bet remonta tametajiem vajadzeja miljonus….

 4. Acīmredzot ielikts lēts izstrādājums, kas neatbilst projektā paredzētajam materiālam. Dzenāt vajadzētu nevis skeiterus, bet gan būvniekus. Vienu zēnu neizturēja, kas notiks, ja uzkāps vairāki korpulenti vīri?

 5. Vai Rīgas centrā ir skeiteru parks, kur jaunatnei pavadīt brīvo laiku?

 6. sodīt finansiāli! Atbildēt

  vajag atrast tos skeiterus, idiotus, vainīgos! Un skaļi, ar graboņu sodīt! Finansiāli! Samaksājot līdz pēdējam santīmam, par remontu, jaunu stiklu iegādi, visu sabojātos stiklu nomaiņu! Pilnīgi visu apmaksāt! Piestādīt tiem vainīgajiem, viņu ģimenēm, Kredīt parādus! Sodus! Lai viņi uz visu atlikušo mūžu atceras šo sodu! Pilnīgi nevienu atlaidi, attaisnojumu! Likt pilnīgi visu samaksāt! Tā, lai tiem stikliem neviens vairs netuvotos, nekāptu virsū! Jo katrs skrāpējums tiks finansiāli sodīts! Lai jebkurš apjēdz, ka šie stikli nav priekš sabojāšanas! Un lai katrs daunis, zinātu, ka viņš tiks bargi sodīts!

 7. Skrituļošana ap publiskām ēkām un pa pieminekļiem nebūtu pieļaujama.

 8. Tas ir rezultāts tam, ka mūsdienu bērniem ir tikai tiesības, un tādu lietu, kā citu darba cienīšana viņi nepazīst. Vecāki neuzskata par savu pienākumu savām atvasēm ieskaidrot, ka ne visur var skeitot, ka ne visur drīkst skrituļot, ka nedrīkst pa ietvēm drāzties ar velosipēdu, nereķinoties ar gājējiem.
  Nabadziņi un viņu t.s. mātes uztraucas, kad tiek plānots pagarināt mācību gadu. Varbūt tieši šāds laiks pietrūkst, lai dažās stundās mācītu, kā jāuzvedas sabiedrībā, pilsētā utt.

 9. Atkal supergudrs projekts un tālāk problēmas muzejam – kad par sazīmēto sāks atbildēt – senāk tilta būvnieku lika zem tilta un tas slogoja … Sabruks – citus tādus netaisīs…
  Jā viens MAXIM jau sabruka to supergudro zīmētāju dēļ un nekas…

Draugiem Facebook Twitter Google+