Latvijā
Politika

Ušakovs: Rīgas interešu labad “Saskaņa” vēlētos plašāku GKR pārstāvniecību Saeimā 16

Foto LETA

“Saskaņa” vēlētos plašāku partijas “Gods kalpot Rīgai” (GKR) pārstāvniecību Saeimā, “lai kopīgiem spēkiem aizstāvētu Rīgas intereses visos līmeņos”, apgalvoja “Saskaņas” līderis, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Lūgts komentēt Rīgas vicemēra Andra Amerika vadītās partijas ieceri Saeimas vēlēšanās nesastartēt kopā ar “Saskaņu” un veidot atsevišķu sarakstu, Ušakovs pauda, ka GKR ir “Saskaņas” “partneri un draugi Rīgā”. “Mēs visi esam ieinteresēti, lai viņiem būtu pēc iespējas lielāka pārstāvniecība Saeimā,” norādīja Ušakovs, piebilstot, ka tas palīdzēšot kopīgi aizstāvēt Rīgas jautājumus.
Ušakovs sacīja, ka novēl GKR veiksmi.

Kā ziņots, GKR, kas pašvaldībā līdz šim allaž sadarbojusies ar partiju “Saskaņa” un veidoja vienotu sarakstu uz vēlēšanām, uz nākamā gada Saeimas vēlēšanām sadarbības partnerus varētu meklēt reģionālo partiju vidū.

Ameriks šonedēļ Latvijas Televīzijā stāstīja, ka GKR nestartēšot kopā ar “Saskaņu” un esot ļoti apšaubāms, ka partija Saeimas vēlēšanās varētu startēt viena pati.

Tā vietā GKR varētu iekļauties kādā reģionālo partiju blokā, tomēr Ameriks potenciālos partnerus nosaukt atteicās. “Mums ir interese deleģēt savus pārstāvjus darbam Saeimā,” piebilda politiķis.

Kā ziņots, sestdien notiks GKR kongress, kurā tiks lemts par iespējamo dalību 13.Saeimas vēlēšanās nākamā gada rudenī.

LA.lv