×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
4. septembris, 2014
Drukāt

Ušakovs ticies ar Krievijas vicepremjeru par eksporta veicināšanu (7)

BNSBNS

Rīgas domes (RD) priekšsēdētājs Nils Ušakovs ceturtdien Maskavā ticies ar Krievijas Federācijas vicepremjeru Arkādiju Dvorkoviču, kurš ir atbildīgs par ekonomiskā bloka jautājumiem, aģentūra BNS uzzināja RD.

Ušakovs apgalvo, ka Dvorkovičs izteicis solījumu atbalstīt Latvijas eksportu tajās jomās, kas nav pakļautas sankcijām, pirmām kārtām paplašinot to pieejamību Maskavas tirdzniecības tīklos.

“Kamēr turpinās sankciju karš, mēs nevaram Krievijā pārdot, piemēram, mūsu piena produktus. Bet mēs varam palielināt eksportu tādās preču grupās kā zivju konservi, saldumi vai maizes izstrādājumi, un nostiprināt savas pozīcijas šajos virzienos,” tā Ušakovs.

Aģentūrai BNS Ušakovs uzsvēra, ka tikšanās laikā ar Krievijas vicepremjeru apspriesti konkrēti soļi, kā palielināt Latvijas preču sortimentu ne tikai tajos tirdzniecības tīklos, kuros jau ir Rīgas plaukti, gan arī citos. Jau tūlīt pēc atgriešanās no Maskavas, viņš plāno sazināties ar Latvijas uzņēmējiem, izmantojot projektu “Rīgas marka”, lai iespējami ātrāk varētu informēt Krievijas pusi par uzņēmumiem, kas varētu sūtīt turp savu produkciju, gan arī pašiem produktiem.

“Nebija tā, ka mēs tikai parunātos un izklīstu. Tika apspriesti konkrēti turpmākās sadarbības soļi,” sacīja Ušakovs.

Piektdien Rīgas mēram plānotas tikšanās ar tirdzniecības tīklu pārstāvjiem – gan ar tradicionālajiem partneriem no tirdzniecības tīkla “Alije parusa”, gan potenciāli jauniem, piemēram, veikalu ķēdes “Azbuka vkusa” pārstāvjiem.

BNS ziņoja, ka Ušakovs devies uz Maskavu, lai, kā uzsvēra pats mērs, lūgtos neizmest Rīgas plauktus no Krievijas galvaspilsētas veikaliem.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Padomā tikai, Ušakovs ticies ar Krievijas vicepremjeru! Un domājiet, par ko viņi runāja, ņemot vērā Ušakova lielās simpātijas pret Putinu? Par eksportu? Naivie! Putinam bija jāzina situācija Latvijā no savas uzticamības personas. Runas par eksportu ir tikai piesegs citiem, daudz svarīgākiem jautājumiem. Par to liecina atbilde, ko Ušakovs varēja saņemt no jebkura Latvijas iedzīvotāja, nebija tamdēļ jābrauc uz Maskavu – tās preces, kuras nav pakļautas sankcijām, Latvija var eksportēt kā līdz šim. Vai nav nav “milzīgs” panākums! Būtībā priekš Latvijas Ušakovs nav panācis neko, bet tas arī nebija viņa brauciena mērķis.

  2. Domāju, ka PĀRĀK lielas NEIEROBEŽOTAS PILNVARAS TIKA DOTAS PAŠVALDĪBU VADĪTĀJIEM! Spilgts piemērs Rīgas mērs. Liekas, ka LATVIJA UN RĪGA IR KATRA PAR SEVI ATSEVIŠĶAS VALSTIS??? Rīgas pašvaldība pat atļaujas mainīt LATVIEŠU VALODAS PAREIZRAKSTĪBU, nometot garumzīmi vārdam “Rīga”?!!!!!!!! Kurš būs NĀKOŠAIS TRIKS? No otras puses tad varēja runāt ne tik šaurā ietvarā par eksportu, ja tur ir DRAUGI!? Nedomāju, ka papildeksports bija VIENĪGAIS jautājums! Sagaidīsim arī citu pārrunāto jautājumu aspektus…

  3. Par ļaunu jau nu nav. Labi, ka atrod vismaz kaut kādus eksporta papildvariantus.

  4. Nodevējs Ušakovs iedomājas ka var Latviju, kā pašiecelts pārstāvis, piedāvāt Putina Krievijai uz paplātes.

  5. Malacis! Nav kaut kāds memļaks-solītājs, kurš zin kā tikai solīt ka būs vēl labāk.

  6. ko Ušakova jaucas ārlietās ? Atbildēt

    Vai Rīgā tam kverplim darba trūkst?

Draugiem Facebook Twitter Google+