×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
20. aprīlis, 2016
Drukāt

Uz VID jāiet pļavai apkārt, nevis jābrien taisni cauri, atgādina ierēdņi (6)

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Ceļš pāri pļavai uz astoņstāvu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ēku pērn vēl bija pieņemamā stāvoklī, bet tagad ir paaugstināts, uzberot smilšu un būvgružu kravas, taču aizmirsts tās izlīdzināt un rūpīgi noblīvēt. Tagad ceļā uz VID  ēku daudzie cilvēki, kas steidz iesniegt deklarācijas, lai atgūtu daļu izdevumu, iet klupdami, krizdami, uz atbildīgajiem amatvīriem pamatoti dusmodamies! Kārlis Krūzs Rīgā

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pārstāve Evita Teice-Mamaja norādīja, ka nokļūšanai uz VID administratīvo ēku ir paredzēts Rīgas domes izbūvēts asfaltēts trotuārs, kas ved gar Ķīšezera ielu, pēcāk pagriežoties uz VID ēku: “Pagājušā gada nogalē celiņu nodeva ekspluatācijā, un šā gada sākumā likvidēja pagaidu izveidoto taciņu pāri pļavai. Turklāt šī taciņa, kas agrāk veda uz VID administratīvo ēku, atrodas uz privātīpašumā esošas zemes.”

Amatpersona pastāstīja, ka VID ēkas īpašnieks – AS “Valsts nekustamie īpašumi” sācis sadarbību ar minētās teritorijas īpašnieku, lai nodrošinātu informatīvo virziena norāžu uzstādīšanu (par to, kā Rusova un Ķīšezera ielas krustojumā korekti turpināt ceļu, lai nokļūtu līdz VID ēkai), un arī tās teritorijas, uz kuras atrodas bijusī pagaidu taciņa, apzaļumošanu un labiekārtošanu. E. Teice-Mamaja lūdz cilvēkus vairs neizmantot celiņu pāri pļavai, bet doties pa asfaltēto trotuāru. “VID ziņā ir nodokļu administrācija, un tās kompetence nav saistīta ar Rīgas pilsētas teritorijā esošās zemes labiekārtošanu. Taču mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām tiem, kas mērojuši ceļu uz VID ēku, ejot pa taciņu pāri pļavai! Aicinām turpmāk nokļūšanai uz VID ēku no tramvaja vai autobusa pieturām izmantot izbūvēto asfaltēto trotuāru gar Ķīšezera ielu,” sacīja VID pārstāve.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Biju 20. aprīlī, pavadīju sievu sakarā ar pensijas pārrēķinu, jo tagad uz VID ēku pārcelta arī VSAA filiāle no Sarkandaugavas. Ir amorāli no VID un RD ierēdņu puses, ka 11. tramvaja Rusova ielas pieturā nav norādes, kā nokļūt VIDā, nešķērsojot pļavu. Visās 11. tramvaja pieturās ir teksts/norāde “Rusova iela/Valsts ieņēmumu dienests”. Arī pirms pieturas mikrofonā skan: “Nākamā pietura – Rusova iela, VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTS” (mans izcēlums). VID apmeklē daudzi gados veci cilvēki. Norādes pieturā ir jāuzstāda NEKAVĒJOTIES!!!

  2. Zālājos iemītās taciņas ir arhitektu kļūdas, rasējot teritorijas labiekārtošanas projektus. Cilvēki vienmēr izvēlēsies īsāko ceļu, un ne tikai ejot.

  3. Valsts Izlaupīšanas Dienasts nevis atbrīvo un soda savus korumpētos noziedzniekus bet vienkārši pārceļ uz siltaku vietiņu.

  4. Priekšlikums – pie VID ieejas “pakārt” arhitekta, kurš saplānoja šaurās pieņemšanas zāles, baisās betona iekšsienas, neefektīvo ventilācijas sistēmu, drausmīgās darba telpas, kur vienā zālē bez starpsienām nemitīgā troksnī jāstrādā desmitiem cilvēku, un kurš nepadomāja par tramvaja pieturas attālumu no VID ēkas un normāla trotuāra izbūves (ne)iespējamību (jo visi normāli cilvēki taču brauc ar automašīnām) bildi. TAUTAI JĀZINA SAVI VAROŅI!
    Un varbūt šo praksi vajadzētu ieviest kā obligātu visām jaunceļamajām mājām?

  5. Tagad būvgružu kravas labiekārtos, apzaļumos un būs pavisam cits skats!
    Varēs gan puķītes pasmaržot, gan piesēst uz soliņa, lai kājas atpūtinātu garajā ceļā… 🙂

  6. kurš tad tos būvgružus sabēra uz privātās zemes?!

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Vai viņš nelika iedarbināt piekto pantu?

Piektdien, 15.jūnijā, svētku rīkotāji informēja par drošības pasākumiem gaidāmajos XXVI Vispārējos latviešu dziesmu un XVI Deju svētkos. Papildu finansējums kārtības un drošības uzturēšanai tiekot atvēlēts katros svētkos, un šogad tiem novirzīti 790 750 eiro. No kopējās dotācijas vislielākā daļa – 308 276 eiro – novirzīta Iekšlietu ministrijai.

Svētku laikā darbosies arī Operatīvās vadības grupa, kuras pienākums būs rīkotāja vārdā nodrošināt pasākumu nepārtrauktu un preventīvu drošības vadību un, ja nepieciešams, arī ārkārtas situācijas vadību. Svētku pasākumos iesaistīšot arī Nacionālos bruņotos spēkus, jo, pastāvot aizliegumam par dronu izmantošanu svētku koncertos, armijas speciālistiem atbilstoši likumam būs tiesības lidaparātus neitralizēt vai notriekt.

Vai šogad Jāņu svinēšanai nebūs par maz laika?
Draugiem Facebook Twitter Google+