Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vanda, Veneranda, Venija
Piektdiena, 22. septembris, 2017
20. aprīlis, 2016
Drukāt

Uz VID jāiet pļavai apkārt, nevis jābrien taisni cauri, atgādina ierēdņi (6)

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Ceļš pāri pļavai uz astoņstāvu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ēku pērn vēl bija pieņemamā stāvoklī, bet tagad ir paaugstināts, uzberot smilšu un būvgružu kravas, taču aizmirsts tās izlīdzināt un rūpīgi noblīvēt. Tagad ceļā uz VID  ēku daudzie cilvēki, kas steidz iesniegt deklarācijas, lai atgūtu daļu izdevumu, iet klupdami, krizdami, uz atbildīgajiem amatvīriem pamatoti dusmodamies! Kārlis Krūzs Rīgā

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pārstāve Evita Teice-Mamaja norādīja, ka nokļūšanai uz VID administratīvo ēku ir paredzēts Rīgas domes izbūvēts asfaltēts trotuārs, kas ved gar Ķīšezera ielu, pēcāk pagriežoties uz VID ēku: “Pagājušā gada nogalē celiņu nodeva ekspluatācijā, un šā gada sākumā likvidēja pagaidu izveidoto taciņu pāri pļavai. Turklāt šī taciņa, kas agrāk veda uz VID administratīvo ēku, atrodas uz privātīpašumā esošas zemes.”

Amatpersona pastāstīja, ka VID ēkas īpašnieks – AS “Valsts nekustamie īpašumi” sācis sadarbību ar minētās teritorijas īpašnieku, lai nodrošinātu informatīvo virziena norāžu uzstādīšanu (par to, kā Rusova un Ķīšezera ielas krustojumā korekti turpināt ceļu, lai nokļūtu līdz VID ēkai), un arī tās teritorijas, uz kuras atrodas bijusī pagaidu taciņa, apzaļumošanu un labiekārtošanu. E. Teice-Mamaja lūdz cilvēkus vairs neizmantot celiņu pāri pļavai, bet doties pa asfaltēto trotuāru. “VID ziņā ir nodokļu administrācija, un tās kompetence nav saistīta ar Rīgas pilsētas teritorijā esošās zemes labiekārtošanu. Taču mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām tiem, kas mērojuši ceļu uz VID ēku, ejot pa taciņu pāri pļavai! Aicinām turpmāk nokļūšanai uz VID ēku no tramvaja vai autobusa pieturām izmantot izbūvēto asfaltēto trotuāru gar Ķīšezera ielu,” sacīja VID pārstāve.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Biju 20. aprīlī, pavadīju sievu sakarā ar pensijas pārrēķinu, jo tagad uz VID ēku pārcelta arī VSAA filiāle no Sarkandaugavas. Ir amorāli no VID un RD ierēdņu puses, ka 11. tramvaja Rusova ielas pieturā nav norādes, kā nokļūt VIDā, nešķērsojot pļavu. Visās 11. tramvaja pieturās ir teksts/norāde “Rusova iela/Valsts ieņēmumu dienests”. Arī pirms pieturas mikrofonā skan: “Nākamā pietura – Rusova iela, VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTS” (mans izcēlums). VID apmeklē daudzi gados veci cilvēki. Norādes pieturā ir jāuzstāda NEKAVĒJOTIES!!!

  2. Zālājos iemītās taciņas ir arhitektu kļūdas, rasējot teritorijas labiekārtošanas projektus. Cilvēki vienmēr izvēlēsies īsāko ceļu, un ne tikai ejot.

  3. Valsts Izlaupīšanas Dienasts nevis atbrīvo un soda savus korumpētos noziedzniekus bet vienkārši pārceļ uz siltaku vietiņu.

  4. Priekšlikums – pie VID ieejas “pakārt” arhitekta, kurš saplānoja šaurās pieņemšanas zāles, baisās betona iekšsienas, neefektīvo ventilācijas sistēmu, drausmīgās darba telpas, kur vienā zālē bez starpsienām nemitīgā troksnī jāstrādā desmitiem cilvēku, un kurš nepadomāja par tramvaja pieturas attālumu no VID ēkas un normāla trotuāra izbūves (ne)iespējamību (jo visi normāli cilvēki taču brauc ar automašīnām) bildi. TAUTAI JĀZINA SAVI VAROŅI!
    Un varbūt šo praksi vajadzētu ieviest kā obligātu visām jaunceļamajām mājām?

  5. Tagad būvgružu kravas labiekārtos, apzaļumos un būs pavisam cits skats!
    Varēs gan puķītes pasmaržot, gan piesēst uz soliņa, lai kājas atpūtinātu garajā ceļā… 🙂

  6. kurš tad tos būvgružus sabēra uz privātās zemes?!

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Par godu mūsu vētrainajai naktij!

Nesen Karību jūras salā plosījās viesuļvētra “Irma”, kurai drīz Atlantijas okeānā sekoja viesuļvētra “Marija”. Savukārt Eiropā, tajā skaitā Latvijā, lielu lietu un vēju atnesa ciklons, kam dots vārds “Tomass”. Kā dabas stihijām tiek piešķirti vārdi? LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis raksta: “Tropisko vētru vārdi ir zināmi jau uz priekšu. ASV Nacionālā okeāna un atmosfēras pārvalde (NOAA) ir izveidojusi sešus sarakstus, kuros ir gan sieviešu, gan vīriešu vārdi alfabētiskā secībā. Tādējādi vētru nosaukumi ik sešus gadus atkārtojas. Dažkārt vienā viesuļvētru sezonā izveidojas tik daudz tropisko vētru, ka sarakstā aptrūkstas vārdu. Tad vētrām nosaukuma vietā piešķir grieķu alfabēta burtu – Alfa, Beta, Gamma.”

Vai partijām jāpalielina valsts budžeta finansējums?
Agris Liepiņš: Nepilsoņu lamatas (36)Pilsonības jautājumi ir līdzvērtīgi valsts teritoriālās neaizskaramības jautājumiem!
Egils Līcītis: Stunda situsi, saraksts slēgtsGads līdz 13. Saeimas vēlēšanām – jaunas partijas pieteikties vairs nevarēs
Rita Našeniece: Impērijas brīvprātīgie palīgi (91)Piederību valstij nenodrošina uztiepti papīri. To nodrošina audzināšana.
Draugiem Facebook Twitter Google+