Mobilā versija
+12.9°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
4. jūlijs, 2014
Drukāt

Užavas luterāņu baznīcā gaidāma Draudzes diena

Publicitātes fotoPublicitātes foto

12. jūlijā Užavas evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks Draudzes diena, vēsta informatīvā izdevuma
“Ventspils Novadnieks” redaktore Marlena Zvaigzne.

Pasākuma dalībnieki apmeklēs arī Piltenes un Landzes draudzi, kurās kalpo mācītājs Āris Kronbergs.

Užavas Draudzes diena kļuvusi par svētīgu tradīciju, pievēršot uzmanību dievnamiem, kas ir ne tikai dievkalpojumu, kristību, iesvētību, laulību, reizēm arī izvadīšanas vieta, bet arī kultūrvēsturiski objekti, pazīstami ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā.

Par sakrālo ēku kultūrvēsturisko nozīmi 12. jūlijā stāstīs enciklopēdijas “Latvijas luterāņu baznīcas: vēsture, arhitektūra, māksla un memoriālā kultūra” autors Vitolds Mašnovskis.

Draudzes dienai, kuras moto ir “Iesim Tā Kunga namā!”, sāksies plkst. 10 ar dievkalpojumu Užavas baznīcā. Plkst. 13 sāksies Vitolda Mašnovska lekcija par Užavas baznīcu, plkst. 14.30 lekcija notiks Landzes baznīcā, plkst. 16 – Piltenes baznīcā. Užavas Draudzes diena noslēgsies ar svētbrīdi plkst. 18 Piltenes dievnamā. Draudzes dienas īpašais viesis – Liepājas diecēzes bīskaps Pāvils Brūvers.

Pievienot komentāru

Viktorija Streiča: Nesauciet mani par režisori!Tradicionālo Jēkabpils Operas dienu ietvarā piektdien, 22. jūlijā, Krustpils brīvdabas estrādē ar Eltona Džonsa un Tima Raisa Brodvejas mūziklu "Aīda" viesojas Kauņas Valsts muzikālais teātris no Lietuvas. Titullomā teātra vadošā aktrise Viktorija Streiča.
Draugiem Facebook Twitter Google+