Mobilā versija
Brīdinājums +2.3°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
4. jūlijs, 2014
Drukāt

Užavas luterāņu baznīcā gaidāma Draudzes diena

Publicitātes fotoPublicitātes foto

12. jūlijā Užavas evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks Draudzes diena, vēsta informatīvā izdevuma
“Ventspils Novadnieks” redaktore Marlena Zvaigzne.

Pasākuma dalībnieki apmeklēs arī Piltenes un Landzes draudzi, kurās kalpo mācītājs Āris Kronbergs.

Užavas Draudzes diena kļuvusi par svētīgu tradīciju, pievēršot uzmanību dievnamiem, kas ir ne tikai dievkalpojumu, kristību, iesvētību, laulību, reizēm arī izvadīšanas vieta, bet arī kultūrvēsturiski objekti, pazīstami ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā.

Par sakrālo ēku kultūrvēsturisko nozīmi 12. jūlijā stāstīs enciklopēdijas “Latvijas luterāņu baznīcas: vēsture, arhitektūra, māksla un memoriālā kultūra” autors Vitolds Mašnovskis.

Draudzes dienai, kuras moto ir “Iesim Tā Kunga namā!”, sāksies plkst. 10 ar dievkalpojumu Užavas baznīcā. Plkst. 13 sāksies Vitolda Mašnovska lekcija par Užavas baznīcu, plkst. 14.30 lekcija notiks Landzes baznīcā, plkst. 16 – Piltenes baznīcā. Užavas Draudzes diena noslēgsies ar svētbrīdi plkst. 18 Piltenes dievnamā. Draudzes dienas īpašais viesis – Liepājas diecēzes bīskaps Pāvils Brūvers.

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (1)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+