×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
21. aprīlis, 2016
Drukāt

Uzbrukums māmiņai ar zīdaini: izdevies atgūt nolaupīto auto (2)

Foto no FacebookFoto no Facebook

Otrdien, 19. aprīlī, Rīgā nolaupītais auto, kurā atradās māmiņa ar nedēļu vecu mazuli, ir atgūts, savā “Facebook” kontā informē Kārlis Bergmanis.

Nolaupītais auto “Opel Astra” atrasts ap plkst. 21.00 vakarā.

Automašīna tika pamanīta un atpazīta Sarkandaugavas rajonā. Laupītājs auto nav apskādējis. Nav paņemtas arī mantas, kas atradās autosalonā – dzīvokļa atslēgas, dokumenti, bērnu sēdeklītis, mūzikas instruments, notis u.c.). Automašīnas aizdedzē atstātas pat atslēgas.

“Materiālās vērtības ir atgūtas, bet neizdzēšams ir palicis cietušās ģimenes emocionālais pārdzīvojums, kas nomāks vēl ilgu laiku. Cerēsim, ka tiks arī atrasts šis necilvēks un saņems atbilstošu sodu,” raksta Kārlis, vienlaikus izsakot pateicību visiem atsaucīgajiem cilvēkiem, kas dalījās ar šo ziņu, palīdzot atrast nolaupīto auto.

Jau vēstīts, ka ar nazi bruņots laupītājs Katrīnas dambī 10 pie poliklīnikas “Via Una” uzbrucis jaunai sievietei ar zīdaini un nolaupījis ģimenes auto, kamēr viņas vīrs ar otru bērnu bija devies pie ārsta.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Varētu padomāt , ka policija arī saskatās krievu bandītfilmas un būs paņēmusi bosika pirkstu nospiedumus un pāris stundu laikā savā kartotekā sameklēs vainīgo. Tā būtu kino. Kā ir dzīvē?

  2. Prieks, par labajām ziņām. Lai veicas jaunajai ģimenītei!

Draugiem Facebook Twitter Google+