Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
21. aprīlis, 2016
Drukāt

Uzbrukums māmiņai ar zīdaini: izdevies atgūt nolaupīto auto (2)

Foto no FacebookFoto no Facebook

Otrdien, 19. aprīlī, Rīgā nolaupītais auto, kurā atradās māmiņa ar nedēļu vecu mazuli, ir atgūts, savā “Facebook” kontā informē Kārlis Bergmanis.

Nolaupītais auto “Opel Astra” atrasts ap plkst. 21.00 vakarā.

Automašīna tika pamanīta un atpazīta Sarkandaugavas rajonā. Laupītājs auto nav apskādējis. Nav paņemtas arī mantas, kas atradās autosalonā – dzīvokļa atslēgas, dokumenti, bērnu sēdeklītis, mūzikas instruments, notis u.c.). Automašīnas aizdedzē atstātas pat atslēgas.

“Materiālās vērtības ir atgūtas, bet neizdzēšams ir palicis cietušās ģimenes emocionālais pārdzīvojums, kas nomāks vēl ilgu laiku. Cerēsim, ka tiks arī atrasts šis necilvēks un saņems atbilstošu sodu,” raksta Kārlis, vienlaikus izsakot pateicību visiem atsaucīgajiem cilvēkiem, kas dalījās ar šo ziņu, palīdzot atrast nolaupīto auto.

Jau vēstīts, ka ar nazi bruņots laupītājs Katrīnas dambī 10 pie poliklīnikas “Via Una” uzbrucis jaunai sievietei ar zīdaini un nolaupījis ģimenes auto, kamēr viņas vīrs ar otru bērnu bija devies pie ārsta.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Varētu padomāt , ka policija arī saskatās krievu bandītfilmas un būs paņēmusi bosika pirkstu nospiedumus un pāris stundu laikā savā kartotekā sameklēs vainīgo. Tā būtu kino. Kā ir dzīvē?

  2. Prieks, par labajām ziņām. Lai veicas jaunajai ģimenītei!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+