Latvijā
Sabiedrība

Uzmanību, meistari un speciālisti! Radīta Latvijā unikāla vietne brīvajiem profesionāļiem 7

Publicitātes foto

Kaut ko proti darīt labāk par citiem un meklē veidu, kā pavēstīt par to tiem, kuri meklē tieši tādu speciālistu kā tevi? Tieši tev, taviem draugiem un sadarbības partneriem izveidots jauns un atšķirīgs interneta portāls www.daru.lv, kas daudzkārt pārspēj vienkāršas sludinājumu vietnes sniegtās iespējas.

Interneta saziņas vietne www.daru.lv piedāvā Latvijā jaunu veidu, kā “brīvajiem strēlniekiem” – profesionāļiem jebkurā pakalpojumu sniegšanas jomā, meistariem un amatniekiem bez maksas piedāvāt savus pakalpojumus. “Apzināti vēlamies piesaistīt tieši darītājus – profesionāļus, kas sniedz pakalpojumus, neesam vērsti uz tirdzniecību,” vietnes darbības principus skaidro tās līdzdibinātājs Ojārs Stūre.

Vienkārša reģistrēšanās
Galvenais uzsvars portālā likts uz pašu svarīgāko aspektu profesionāļu un klientu attiecībās – uzticamību, ko nodrošina iespēja katram lietotājam izveidot savu “darba kabinetu”, nevis vienkārši ievietot sludinājumu. Jāuzsver, ka visa pamata pakalpojumu pakete ir bezmaksas.

Reģistrēšanās meistaru portālā ir vienkārša – to var izdarīt izmantojot e-pastu vai savu sociālā tīkla profilu. Tad atliek norādīt savu darbības jomu, tās var būt arī vairākas, un tavs profesionāļa kabinets ir izveidots. Tālāk ir jāizveido savs pakalpojumu apraksts, kas taviem klientiem pastāstīs, ko tieši tu piedāvā.

Tevi iepriecinās piedāvātās papildu iespējas noformēt savu profilu ar privāto vai uzņēmuma logotipu, centrālo fotogrāfiju jeb reklāmkarogu un pievienot divus lielākos, veiksmīgākos vai kā citādi īpašos projektus, kurus var apskatīt visi profila apmeklētāji.

Profesionāļi, kuriem uzticas
Atšķirībā no citiem sludinājumu portāliem www.daru.lv piedāvā iespēju lūgt klientu atsauksmes, kas parādīsies tavā profilā un būs apskatāmas visiem apmeklētājiem.

“Tas ir ļoti svarīgi, lai veicinātu tik būtisko uzticamību. Novērtējumu sniedzēji reģistrējas ar savu sociālo tīklu lietotājvārdu, tātad komentāri un atsauksmes nav anonīmas. Ja rodas kādas domstarpības starp pakalpojuma sniedzēju un klientu, portāla pārstāvji ir gatavi darboties kā starpnieki, lai visas puses būtu laimīgas,” skaidro Ojārs Stūre.

Atsauksmju sniedzēji novērtē saņemto pakalpojumu pēc piecu baļļu skalas šādās kategorijās: maksa, darba kvalitāte, izpildes ātrums, atsaucība. Tādējādi profesionāļiem “teicamniekiem” ir lielāka iespēja piesaistīt jaunus klientus un veidot, kas ārkārtīgi svarīgi, pozitīvu reputāciju savā jomā.

Veido partneru tīklu!
Vēl viena īpaša portāla priekšrocība ir uzaicināt pievienoties sadarbības partnerus, kas parādīsies tavā profilā jeb “darba kabinetā”. Iespējams, lai tavs pakalpojums tiktu pienācīgi sniegts, tu sadarbojies ar vairākiem citiem meistariem no citām jomām. Šī ir iespēja veicināt arī viņu biznesu, un tas noteikti tiks novērtēts. Par kāda iepatikušās meistara pakalpojumiem vari informēt draugus arī ar e-pasta pogas palīdzību.

Priekšrocības pakalpojumu meklētājiem
“Lai vieglāk atrastu vajadzīgo pakalpojumu, portāls piedāvā meklēt gan ierakstot atslēgvārdā vēlamo profesiju (locījumiem un drukas kļūdām nav nozīmes!), gan pievienojot pakalpojuma sniegšanas un saņemšanas vietu. Kurš gan gribēs frizieri no Ventspils, ja pats atrodas Rēzeknē?” īpašo meklēšanas funkciju apraksta vietnes izstrādātājs, www.netcore.lv programmēšanas komandas vadītājs Jānis Blaus.

Profesionāļu portāla radītāji cer, ka ikvienam būs iespējams tur atrast sev vajadzīgo speciālistu.
Vietnē ir sadaļas celtniecības un remonta darbiem, sadzīvē nepieciešamu lietu uzstādīšanai, transporta pakalpojumiem un palīgdarbiem mājas solī. Tāpat tur var atrast palīgus atpūtas pasākumu organizēšanai, sporta un veselības speciālistus, kā arī citus lietpratējus – tulkus, grāmatvežus un datu apstrādes speciālistus.

Interneta vietnes veidotāji sola arī sekot līdzi lietotāju vajadzībām, nepieciešamības gadījumā mainīt pakalpojumu sadaļas un pastāvīgi uzlabot www.daru.lv funkcionalitāti.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Vekseļa lieta: no bijušā Lielvārdes mēra Āboliņa tiesā piedzen 600 000 eiro
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Izbrāķē JKP topošās valdības darbu plānu 1
4 stundas
LA
LA.lv
Latvijā
Krūmiņam nosūtīs pretenziju, prasot atsaukt melīgās ziņas
4 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
Laukos.lv
Laukos
Gada darījums: “Bergvik Skog” par 324 miljoniem eiro pārdevis 111 100 ha Latvijas meža
4 stundas
LE
LETA/LA.lv
Sports
Štrombergs liek punktu sportista karjerai
59 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Rinkēvičs: Ministriju līmenī ir atšķirīga gatavība “Brexit”
59 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Otrdienas vakarā Rīgā izveidojušies ievērojami sastrēgumi
5 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Vekseļa lieta: no bijušā Lielvārdes mēra Āboliņa tiesā piedzen 600 000 eiro
4 stundas