Ekonomika
Īpašums

Uzņēmējs stāsta, kādas idejas sagaida par “Sēnītes” atjaunošanu3

Ekrānuzņēmumi no video

Nākamā gada sākumā varētu kļūt skaidrs, vai tuvākajā laikā izdosies atjaunot savulaik populāro restorānu “Sēnīte”, kas atrodas Vidzemes šosejas malā.

“Sēnītes” atjaunošanas ideju lolo “Liepkalnu” maiznīcas saimnieks, kurš izsludinājis ideju konkursu un aicina piedāvāt vīzijas, kā šo savulaik tik populāro vietu attīstīt.

Saistītie raksti

Par padomju gados populārā restorāna “Sēnīte” atdzimšanu pagājušajā vasarā diskusiju sāka maizes ceptuves “Liepkalni” īpašnieks Dagnis Čākurs. Viņš joprojām ir entuziasma pilns ideju īstenot.

“Saprotot to, ka šis Sēnītes komplekss ir diezgan paliels, ka mums ir jādomā, kā attīstīt visu tādā plašākā redzējumā. Ne tikai to pašu ēku, bet arī teritoriju, jo mēs saprotam, ka tikai ar to darbību, ar ko mēs nodarbojamies – ar maizes un kūciņu cepšanu un arī ēdināšanu, kafejnīcu –, ka tas drusciņ par šauru, ka jāredz ir plašāk, kā to attīstīt. Piemēram, ja brauc “Sēnītes” teritorijā iekšā, lejā ir tas stāvlaukums – tur varētu varbūt kaut kas atrasties, kādi Latvijas preču ražotāju kioski vai kādas ēciņas, vai kas tamlīdzīgs,” stāsta D. Čākurs.

LA.lv