×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
17. aprīlis, 2015
Drukāt

Vācijas ārlietu ministrs: Tik sarežģītā laikā Latvija prezidentūru ES vada nevainojami (2)

Foto - www.president.lvFoto - www.president.lv

Tik sarežģītā laikā, kāds pašlaik ir Eiropā, Latvija prezidentūru Eiropas Savienības (ES) Padomē vada nevainojami, šodien tikšanās laikā ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu sacīja Vācijas ārlietu ministrs Franks Valters Šteinmeiers.

Šteinmeiers uzteicis un apsveicis Latvijas prezidentūru ES Padomē, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā.

Abas amatpersonas šodien tikās, lai pārrunātu valstu divpusējās attiecības, reģionālās sadarbības un starptautiskās darba kārtības jautājumus. Sākot sarunu, Bērziņš izteica līdzjūtību Vācijai, kur šodien izsludinātā nacionālā sēru dienā tiek pieminēti traģiskajā aviokompānijas “Germanwings” katastrofā bojāgājušie.

Sarunas gaitā puses apmainījās viedokļiem par divpusējo attiecību stiprināšanu, jo īpaši plašsaziņas līdzekļu, kultūras, izglītības, duālās profesionālās izglītības un iedzīvotāju savstarpējo kontaktu jomās. Valsts prezidents pateicās Vācijai par apņemšanos sniegt savu atbalstu stipendiju programmu, pieredzes apmaiņas, ekspertīžu un prakšu veidā plašsaziņas līdzekļu profesionāļiem sabiedriskās raidorganizācijās, īpaši pievēršoties tām, kas strādā krievu valodā.

Valsts prezidents uzsvēra, ka šāda praktiska un konkrēta sadarbība ir labākais veids, kā stiprināt mediju profesionalitāti un vērsties pret Krievijas producēto propagandu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kurš tad no galminiekiem pateiks karalim, ka tas ir ar pliku dibenu un bez zobiem. To jau tikai āksti un vienkāršā tauta var pateikt – nemelojot.

  2. es ar zinu ka ciemos esot saimnieces kūka jāslavē pat ja tā nav ēdama. nevajag jau nu pieklajibas frāzes uzreiz ņemt nopietni

Draugiem Facebook Twitter Google+