×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
12. augusts, 2017
Drukāt

Vācijas migrācijas dienests netiek galā ar bēgļu pieplūdumu (5)

Foto AFP/Scanpix/LETAFoto AFP/Scanpix/LETA

Vācijas Federālais migrācijas un bēgļu birojs (BAMF) netiek galā ar bēgļu pieplūdumu, sestdien vēsta laikraksti “Die Nürnberger Nachrichten” un “Die Welt”.

Saskaņā ar vienošanos, ko BAMF noslēdzis ar Iekšlietu ministriju, izskatīšanā esošo patvēruma lūgumu skaitam līdz jūnijam bija jāsamazinās līdz 79 000. Taču jūnija beigās patvēruma lūgumu skaits, par kuriem vēl nebija pieņemts lēmums, pārsniedza 97 000. Jūlijā šis skaitlis samazinājās līdz 81 000, taču joprojām nesasniedz uzstādīto robežu.

Tāpat BAMF nespēj ievērot termiņus, kādā jāizskata lūgumi. BAMF plānoja, ka šogad patvēruma lūgumu izskatīšanas laiks samazināsies līdz mazāk nekā sešiem mēnešiem, taču patiesībā viena lūguma izskatīšanai tiek tērēts teju divreiz vairāk laika – 11 mēneši.

Visilgāk lēmumu par savu patvēruma lūgumu jāgaida Somālijas pilsoņiem – vidēji 17,3 mēneši. Viņiem seko Turcijas pilsoņi (16,3 mēneši) un Krievijas pilsoņi (15,6 mēneši). Sīrijas pilsoņi atbildi saņem pēc vidēji 3,8 mēnešiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. W i l k o m m e n !!

  2. Patvērumu viņi nelūdz (skat.foto).Vīņi to kategoriski pieprasa! Un ar visām ērtībām!Šī situācija Vācijā,Jānīt,var ne tikai ietekmēt vēlēšanu rezultātus,bet pat sagraut visu ES!

  3. Šī situācija Vācijā var ietekmēm vēlēšanu rezultātus!

  4. Merkeles debilais murgs turpinās!

  5. Stulbā Merkeliene Atbildēt

    Tak, lai brauc un nāk pie manis uz ofisu un uz manam mājām ! Es viņus uzaicināju un arī uzņemšu, piebarošu un IPhonus nopirkšu. Arī viņu ģimenes nodrošināšu ar pabalstu, kas Latvijā pārsniedz vidējo algu Futbolu ar viņiem varu spēlēt. Welcom, mani mīļie džihādisti !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+