Sports
Motoru sports

Vaidavas kausi svētdien Apē un LMT tiešraidē 0

Svētdien, 22.maijā Apē norisināsies Latvijas čempionāta posms motokrosā, paralēli aizvadot 2016.gada sezonas Vaidavas kausa izcīņu, kas ir tradīcijām bagātākās motokrosa sacensības Latvijā.
Mājās palicējiem tiks piedāvāta iespēja sekot līdzi sacensībām straume.lmt.lv tiešraidē.

Sacensības solās būt ļoti sīvas, jo trasē dosies gan pašmāju, gan kaimiņvalstu spēcīgākie motokrosa meistari, kuri, mēģinot tikt uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena, savus spēkus netaupīs. Lai gan sacensības daudz iespaidīgākas noteikti būs klātienē, šoreiz padomāts arī par tiem, kuri diemžēl nedosies uz Api, jo sacīkšu tiešraides translācija tiks nodrošināta straume.lmt.lv mājas lapā. Tiešraides sākums pulksten 13:00.

Atgādinām, ka sacensībās skatītājus izklaidēs arī daudzu iecienītais “Zelta mopēds”, kurš šeit, Apē aizvadīs savu sezonas pirmo, atklājošo posmu. Trasē dosies Jauniešu, Dāmu, Standarta, 2A un Sporta klase, turklāt piedalīties aicināts ikviens interesents, kuram nedaudz aprūsējušie un šķūnīšos nostāvējušie spēkrati joprojām ir tuvi.
Aizvadot Latvijas čempionāta un Vaidavas kausa sacensības tasē redzēsim MX1, MX2, MX125, kā arī Veterānu, Senioru un Mini MX motociklu klases. Sacensībās tiek paredzēts kupls dalībnieku skaits, jo 2011.gadā, kad šie sacensību seriāli tika apvienoti, trasē kopskaitā devās 400 sportisti. Turklāt šajā nedēļas nogalē Igaunijas sportistiem nav paredzētas nevienas citas pašmāju sacensības.

Vaidavas kausi Apē notiek kopš 1974. gada, pērn par to ieguvēju prestižākajā MX1 klasē kļuva Dāvis Ivanovs.

LA.lv