Horoskopi un mistika
Horoskopi

Vajag tikai rakt! Darbīgie horoskopi 27.02. – 5.03. 16

Foto – AFP/LETA

Auns

Nedēļa sola daudz un dažādus pārpratumus, tādēļ saprātīgāk rīkosies tie šīs zīmes pārstāvji, kuri vairāk paļausies uz sevi un dos priekšroku darbiem, kuru iznākums atkarīgs galvenokārt no paša. Svarīgi nepārsteigties.

Vērsis

Ja vien viņš rīkosies saskaņā ar iepriekš noteikto plānu un nerīkosies acumirklīga impulsa vadīts, šonedēļ paveiktais gūs apkārtējo atzinību. Svarīgi jau nedēļas sākumā noteiktās īstās prioritātes un izprast savas patiesās vēlmes.

Dvīņi

Jaunas idejas, plāni un nodomi, taču to realizēšanu, sevišķi, ja tas atkarīgs ne tikai no paša, labāk atlikt – šonedēļ būs grūti rast domubiedrus un atbalstītājus. Gudrāk darīs tie Dvīņi, kuri šonedēļ turpinās jau iesākto; darba pietiks un vēl paliks pāri.

Vēzis

Labāk veiksies tiem Vēzīšiem, kuri visu darīs prātīgi un apdomīgi, saskaņā ar iepriekšējo plānu. Vienmēr labāk veiksies zināmu un jau pārbaudītu, nevis jaunu un oriģinālu metožu izmantošana. Brīvais laiks pilns mīlestības un romantikas.

Lauva

Planētas noskaņo uz pārdomām un iedziļināšanos sevī, un labāk iespēju robežās šai noskaņai ļauties. Šonedēļ gūtās atziņas var izrādīties noderīgas vēl ilgi, taču būtu prātīgi tās arī izvētīt, liekot lietā racionāla prāta apsvērumus.

Jaunava

Šonedēļ izdosies būt saskaņā ar visu un visiem, tomēr svarīgu lēmumu pieņemšanu un līgumu slēgšanu labāk atlikt – var gadīties, ka ar jums manipulēt šobrīd izrādās vieglāk nekā citkārt… Un nevajadzētu pārlieku pieķerties pagātnei.

Svari

Šonedēļ darāmais prasīs piepūli, taču tā atmaksāsies. Svarīgi rīkoties saskaņā ar iepriekš izstrādāto plānu, nepakļaujoties pēkšņām iegribām un impulsiem. Jāvairās izrādīt savu labvēlību tiem, kas to nav pelnījuši, un it sevišķi no izšķērdības naudas lietās.

Skorpions

Iespējams, ka ne visu izdosies paveikt, kā iepriekš plānots, taču steiga visu var tikai padarīt vēl sliktāku. Tā vietā labāk mierīgi turpināt iesākto, un tad jau arī šonedēļ padarītais būs pietiekami, lai šo nedēļu varētu uzskatīt par sekmīgu.

Strēlnieks

Planētas labvēlīgas cītīgam un plānveidīgam darbam, gan turpinot iesākto, gan arī sākot ko jaunu. Tikt galā ar sarežģītākām situācijām palīdzēs intuīcija. Jāizvairās no steigas un neapdomīgas rīcības.

Mežāzis

Arī šai zīmei “vajag tikai rakt”, un tad jau panākumi neizpaliks. Tas gan nenozīmē, ka nevajadzētu izmēģināt kaut ko jaunu – var gadīties, kā kāda jauna un inovatīva metode ļaus ar visu tikt galā daudz vieglāk un ātrāk.

Ūdensvīrs

Arī viņam vislabāk pieturēties pie iepriekš noteiktā plāna, taču būtu labi, ja viņš to koriģētu saskaņā ar mainīgajiem apstākļiem. Sākt ko pilnīgi jaunu pagaidām nevajadzētu – zvaigžņu izvietojums labvēlīgāks iesāktā turpināšanai.

Zivis

Daudz jaunu ideju un nodomu, taču to realizācijai apstākļi lielākoties vēl nav nobrieduši. Gudri darīs tās Zivis, kuras turpinās jau agrāk iesākto, bet brīvajā laikā nodosies kādam vaļaspriekam. Spīdekļi tomēr labvēlīgi naudas ieguldījumiem.

LA.lv