“Valmiera/Ordo” neticamās pārvērtības atnes uzvaru 0

LBL čempionātā “Valmiera/Ordo” pirmās un otrās ceturtdaļas mijā veica 20:1 izrāvienu, no kura viņu pretinieki “Jūrmala/Fēnikss” vairs nespēja atgūties. Boksa terminoloģijā tas būtu nokauts, taču basketbolā bija jāspēlē līdz galam.
Spēles pirmās sešas minūtes ritēja pēc jūrmalnieku plāna, “Valmiera/Ordo” nokļuva zaudētājos ar 5:18, pēc nepilnām piecām minūtēm jau bija vadībā ar 25:19. Čempionu pārsvars brīžiem pārsniedza 10 punktus, apdraudēt Valmieras uzvaru pretiniekiem vairs neizdevās.
Lielisku spēli aizvadīja abi Valmieras snaiperi Jānis Kaufmanis un Mārtiņš Laksa (tālmetieni 5/5).

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

BK “Jēkabpils” izbraukuma spēlē Valgā pirmās ceturtdaļas vidū nonāca zaudētājos ar 5:21, tomēr jau pirmā puslaika izskaņā bija vadībā un rezultatīvā spēlē izcīnīja ceturto uzvaru. Rezultatīvākais ar 27 punktiem bija Roberts Stumbris, Rinaldam Sirsniņam 14 rezultatīvas piespēles.

LBL ČEMPIONĀTS
“Valmiera/Ordo” – “Jūrmala/Fēnikss” 85:78
(23:19, 46:37, 66:51). Kaufmanis 25, Laksa 23, Blaus 13+8AB; Jeromanovs 19, Rozītis 15, Strēlnieks 13.
“Valka/Valga – BK “Jēkabpils” 88:100 (28:21, 48:54, 74:77). Žvīgurs 25, Sāge 23, Silavs 13; Stumbris 27, Sirsniņš 17+14RP, Aleksejevs 17.