Kultūra
Teātris un kino

Valmiermuižas teātra kafejnīcā turpinās tikšanās ar latviešu kino režisoriem0

Publicitātes foto

Jaunizveidotajā kultūrvietā Valmieras drāmas teātrī – Valmiermuižas teātra kafejnīcā – viesosies latviešu režisori ar saviem jaunākajiem kino darbiem, informē Valmiermuižas kultūras biedrība.

Kultūras gardēžiem aprīļa nogalē un maijā būs iespēja tikties filmu “Saule brauca debesīs, “7 miljardi gadu pirms pasaules gala” un “Blakus” veidotājiem, kā arī noskatīties filmas.

Svētdien, 28. aprīlī, plkst. 10 notiks jau otrais bērnu rīts Valmiermuižas teātra kafejnīcā. Šoreiz tas piedāvās iespēju noskatīties animācijas filmu “Saule brauca debesīs” un sastapt tās režisori Rozi Stiebru. Dalības maksa 2 eiro no personas vai 5 eiro ģimenei.

Ceturtdien, 2. maijā, plkst. 20 būs iespēja vērot Alises Zariņas pilnmetrāžas filmu “Blakus”, bet divas nedēļas vēlāk, 16. maijā plkst. 21 – Jāņa Ābeles pilnmetrāžas filmu “7 miljardi gadu pirms pasaules gala”, kas pārstāv Latvijas kinematogrāfā ne pārāk bieži sastopamo melodrāmas – jeb kā to dēvē pats režisors – mīlas drāmas žanru, kurš arvien ir vilinošs daudziem kino skatītājiem. Dalība katrā pasākumā – 3 eiro.

LA.lv