Latvijā
Rīga

Valsts svētkos Rīgā būs bezmaksas sabiedriskais transports 0

Foto LETA

Šodien sabiedriskais transports Rīgā būs bez maksas, turklāt svētku laikā tiks norīkoti papildu sabiedriskā transporta reisi, informēja pašvaldības uzņēmumā “Rīgas satiksme”.

Lai pasažieriem būtu ērtāk nokļūt uz un no pasākumu norises vietām, līdz 20.novembrim Rīgā tiks nodrošināti papildu autobusu, tramvaju un trolejbusu reisi līdz plkst.24 no pilsētas centra vairākos sabiedriskā transporta maršrutos.

Papildu autobusu reisi tiks nodrošināti 2., 3., 11., apvienotajā 12., 23. un 26. (pa Akmens tiltu), 18., 23., 24., 25., 37., 40., 41., 50., 51., 52. un 53.maršrutā, tramvajiem – 1., 5., 7., 10. un 11.maršrutā, savukārt trolejbusiem – 9., 14., 15., 17., 18., 22. un 27.maršrutā.

Sabiedriskais transports 20.novembrī kursēs pēc brīvdienu saraksta. Pasažieriem, kuri ir iegādājušies braukšanas biļetes darba dienām, jāievēro, ka 20.novembrī braukšanas biļetes, kas paredzētas darba dienām, nebūs derīgas braukšanai sabiedriskajā transportā. Minibusi 18.novembrī un 20.novembrī kursēs pēc svētdienu un brīvdienu saraksta. Par braucieniem minibusos būs jāmaksā ierastajā kārtībā.

Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militārās parādes norises laikā no plkst.13.30 līdz parādes beigām ir iespējami sabiedriskā transporta kavējumi maršrutos, kas skar Akmens tiltu, Aspazijas bulvāri, Raiņa bulvāri, Merķeļa ielu, Brīvības bulvāri, Brīvības ielu un Bruņinieku ielu.

Svinīgā pasākuma un Valsts prezidenta uzrunas laikā, kas notiks pie Brīvības pieminekļa, no plkst.19.30 līdz plkst.21 ir iespējami īslaicīgi sabiedriskā transporta kavējumi maršrutos, kas skar Zigfrīda Annas Meierovica bulvāri, Aspazijas bulvāri, Raiņa bulvāri, Brīvības bulvāri un Brīvības ielu.

Svētku uguņošanas laikā no plkst.21 iespējami sabiedriskā transporta līdzekļu kavējumi maršrutos, kas skar Akmens tiltu un pilsētas centrālo daļu.

Maksas autostāvvietas, kuras apkalpo “Rīgas satiksme”, 18.novembrī varēs izmantot bez maksas, izņemot apakšzemes stāvvietu Krišjāņa Valdemāra ielā 5a – tur par auto novietošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Svētdien, 19.novembrī, un pirmdien, 20.novembrī, autostāvvietās, kuras izvietotas Vecrīgā (R zona), par auto novietošanu būs jāmaksā. Savukārt A, B, C un D zonas autostāvvietas norādītajās dienās varēs izmantot bez maksas. Par apakšzemes stāvvietas Krišjāņa Valdemāra ielā 5a izmantošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Klientu apkalpošanas centri 18.novembrī būs slēgti. Svētdien, 19.novembrī, no plkst.10 līdz 16 strādās klientu apkalpošanas centrs Spīķeru ielā 1. Pirmdien, 20.novembrī, būs slēgts klientu apkalpošanas centrs Brīvības ielā 49/53, bet pārējie klientu apkalpošanas centri strādās no plkst.10 līdz plkst.16.

Juridiskās personas klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 191 pirmssvētku dienā apkalpos no plkst.8 līdz plkst.12.30. Pirmdien, 20. novembrī, minētais klientu apkalpošanas centrs būs slēgts.

LA.lv
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Vecrīgā pieķertais taksometra šoferis cenšas vainu uzvelt klientam
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kurzemē slimnīcā nogādā vilciena notriektu velosipēdistu
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bordāns: Vecās oligarhiskās partijas noraka valdības izveidi
3 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Trīs partijas izstājas no JKP vadītajām valdības veidošanas sarunām
4 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Latvijas Banka noslēgusi pastāvīgu darba līgumu ar Saeimas “izsvilpto” Kušneru
3 stundas
ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
Latvija piedalīsies “Expo 2020” Dubaijā: cer veicināt eksportu uz Āzijas valstīm
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Arī ceturtdien vietām gaidāmi saulaini mirkļi
10 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānija brīdina savus pilsoņus un ierindo Zviedriju augstākajā terora draudu līmenī
1 stunda