×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
17. augusts, 2015
Drukāt

Valta Pūces koncertprogrammā skanēs dziesmas no iemīļotām izrādēm

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Liepājas Latviešu biedrības namā 12. septembrī plkst. 19 skanēs komponista Valta Pūces atjaunotā koncertprogramma “Tuvplāni 2”, LA.lv uzzināja biedrībā.

Koncertā piedalīsies šarmantie dziedātāji Dita Lūriņa, Andris Ērglis, virtuozais čellists Valters Pūce un programmas autors Valts Pūce.

Brīvā un klusinātā gaisotnē varēs baudīt dziesmas no grupas MARANA agrākajām programmām, teātra izrādēm “Šveiks”, “Ronja”, “Sapņu pīpe”, kā arī koncertuzvedumiem “Zeme” un “Rakstītāja”.

“Gatavojot programmu, sameklēju gan vecas, gan ne tik vecas dziesmas, kas jau skanējušas kaut kur, dažas īstenībā nav pat skanējušas nekur, bet vienkārši stāv plauktā. Radās doma, ka programma varētu būt intīma, tā ļautu klausītājiem tuvāk un dziļāk iepazīt katru no māksliniekiem, tāpēc izvēlējāmies šo nosaukumu – “Tuvplāni 2″,” par koncertprogrammu stāsta komponists Valts Pūce.

“Pamatā programma ir liriska,” piebilst Valts Pūce. “Manuprāt, šī koncertprogramma “Tuvplāni 2″ varētu būt laba iespēja atslēgties no visa.” Kā atzīst komponists, viņa temperaments pieprasa dinamiku, bet jau sen tika sapņojis izveidot baudāmu programmu ar minimāliem līdzekļiem – autora vārdiem – “ieiet mūzikā pa citām durvīm”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+