Latvijā
Kriminālziņas

Vandālis uzspēlē paslēpes ar policistiem 16


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto – LETA

Laikā, kamēr lielākā daļa pilsētnieku cieši gulējusi, policisti pa tumšiem Ķengaraga iekšpagalmiem vajājuši jaunu vīrieti, kurš apskādējis vairākas mašīnas. Vajāšana bijusi ar rotaļu elementiem – vaininieks pamanījies ar policistiem paspēlēt paslēpes.

Patrulējot pa naksnīgajām Ķengaraga ielām, likumsargi īsināja laiku, spriežot par darbu un sadzīviskām tēmām, kad ielas malā negaidīti parādījies kāds vīrietis, kurš visai enerģiski mājis ar rokām. Piestājot atklājies, ka turpat pārsimts metru attālumā uzdarbojoties kāds vandālis.

Tuvojoties notikuma vietai, policisti pamanījuši kādu jaunekli, kurš ieraugot likumsargu busiņu, deva kājām vaļu. Viens no inspektoriem sāka jaunekli vajāt skriešus, savukārt otrs devās iekšpagalmos ar policijas busiņu.

Policisti dzirdējuši troksni, kāds varētu rasties, pārrāpjoties pāri vietējās autostāvvietas žogam. Iežogotā teritorija tiek ielenkta un vīri no viena gala rūpīgi to “pārķemmē”, taču brīdi vēlāk sāk šķist, ka ļaundarim izdevies aizlaisties. Tomēr, ieskatoties rūpīgāk, viens no kārtības sargiem pamanījis, ka šis puisis palīdis zem vienas no automašīnām.

Pēcāk, kad neveiksmīgais bēdzējs jau saslēgts roku dzelžos, policisti pārbauda viņa kabatas un klātesošās mantas. Kā izrādās, gramstīšanās gar svešo auto nav vienīgais puiša pārkāpums. Atgriežoties vietā, kur sākās pakaļdzīšanās, atklājas, ka aculiecinieks nav pārskatījies. Jaunietis tik tiešām apskādējis vairākus auto.

Visa šī jezga beigusies vien rīta pusē, kad jaunietis nonācis Ķengaraga iecirkņa darbinieku rokās.

LA.lv