×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
26. jūnijs, 2017
Drukāt

Varu otrajā lielākajā Latvijas pilsētā pārņem “Saskaņa” (2)

Andrejs Elksniņš. Foto - LETAAndrejs Elksniņš. Foto - LETA

Pirmdien ar balsu vairākumu Daugavpils pilsētas domes vadītāja amatā ievēlēts “Saskaņas” saraksta līderis Andrejs Elksniņš, līdz ar ko šis politiskais spēks nonācis pie abu Latvijas lielāko pilsētu vadības grožiem.

Koalīciju Daugavpils domē izveidojusi “Saskaņa” un Riharda Eigima “Mūsu partija”, ārpus tās atstājot līdzšinējā domes priekšsēdētāja Jāņa Lāčplēša pārstāvēto “Latgales partiju”.

Par Elksniņu nobalsoja visi pieci “Saskaņas” deputāti, kā arī koalīcijas partneri – četri saraksta “Mūsu partija” deputāti. Pret bija visi seši “Latgales partijas” deputāti, kuri savas balsis atdeva par Lāčplēsi.

Iepriekš, komentējot aģentūras LETA rīcībā esošo informāciju par šādu vienošanos starp “Saskaņu” un “Mūsu partiju”, Elksniņš to apstiprināja, norādot, ka abas partijas vieno programma un vēlme pēc ilglaicīga un stabila komandas darba.

Pēc Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotajiem vēlēšanu rezultātiem, Daugavpilī pašvaldību vēlēšanās ar minimālu pārsvaru uzvarējusi valdošā “Latgales partija”, kas ieguvusi Daugavpils domē sešus deputātu mandātus.

“Saskaņa” Daugavpils domē ieguvusi piecas, bet Eigima “Mūsu partija” četras deputātu vietas. Pārējās partijas nav pārvarējušas 5% barjeru.

Lāčplēsis pirmo reizi tika ievēlēts par Daugavpils domes priekšsēdētāju 2009.gadā, tomēr 2011.gada marta beigās neapmierinoša darba dēļ viņu atcēla no mēra amata. Nākamreiz pilsētas domes vadītāja amatā viņš stājās pēc 2013.gada pašvaldību vēlēšanām, pildot pienākumus līdz pat šai dienai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Redzēsim GUDRĀ, ERUDĪTĀ, NEVAINĪGĀ Elksniņa saimniekosānu drīz vien!??

  2. Elksniņš ir Pelše Atbildēt

    Lienošā okupācija turpinās.

Draugiem Facebook Twitter Google+