“VEF Rīga” izcils otrais puslaiks un uzvara Ļubercos 0

“VEF Rīga” basketbolisti svētdien izbraukumā VTB vienotās līgas spēlē ar Ērla Roulenda precīzu metienu priekšpēdējā sekundē nodrošināja uzvaru 80:78 pār Krievijas klubu Ļubercu “Triumf” gada pirmajā cīņā, liecina rīkotāju informācija.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

“VEF Rīgai” Roulends guva 22 punktus, bet 12 punkti bija Kaspara Bērziņa rēķinā. “Triumf” no zaudējuma neglāba Kaula Lendrija 29 punkti. “VEF Rīga” cīņassparu parādīja pēdējā ceturtdaļā, kad prata pavērst sev par labu šķietami neveiksmīgu spēli.

“Triumf” basketbolisti cīņu sāka ar ierasti agresīvu aizsardzību, kas sarežģīja “VEF Rīgas” spēlētāju sadarbību, kurā nereti pietrūka saskaņotības un savstarpējas sapratnes. Pirmajā ceturtdaļā “Triumf” ieguva deviņu punktu pārsvaru, turklāt iekrāja 33 punktus. Lai gan “VEF Rīga” divkārt spēja pietuvoties līdz piecu punktu deficītam, puslaika beigas veiksmīgāk aizvadīja laukuma saimnieki, izvirzoties vadībā ar 10 punktiem (57:47).

Trešās ceturtdaļas vidū “Triumf” panāca jau 17 punktu pārsvaru (66:49), taču ar agresīvu aizsardzību Latvijas čempioni līdz pēdējam pārtraukumam pietuvojās līdz 60:72. Pēdējā ceturtdaļā nervozā un saspringtā cīņā nevienai komandai ilgāku laiku neizdevās spēles ritējumu pavērst sev būtiski par labu, līdz “VEF Rīgas” nepiekāpība aizsardzībā un aktivitāte uzbrukumā izpaudās arī rezultātā.

Divas minūtes pirms cīņas beigām pēc Bertāna gūtā groza un realizētā soda metiena rezultāta starpība saruka līdz minimumam (75:76), bet pēdējā minūtē pēc Roulenda trīspunktnieka rezultāts kļuva neizšķirts 78:78. “VEF Rīga” noturēja aizsardzību un pēdējā uzbrukumā Roulends sarežģītā situācijā trāpīja pustālu metienu.

“VEF Rīgai” grupā ir septiņas uzvaras 10 spēlēs, savukārt “Triumf” cieta sesto zaudējumu.

No Maskavas “VEF Rīga” dosies uz Spāniju, kur otrdien ar spēli pret “Valencia Basket” sāks Eiropas kausa izcīņas otro grupu kārtu.