Horoskopi un mistika

Gāzi grīdā! Veiksmes horoskopi 31.08.15. – 6.09.15. 0

Foto – Shutterstock

Auns

Laiks jauniem nodomiem un idejām. Var cerēt, ka tās radīs sabiedrības atbalstu un vienu otru Aunu pat padarīs populāru. Planētas veicina zināmu nervozitāti, tāpēc, ja viss tiks ņemts pārāk nopietni, veselībai par labu tas nenāks. Līgumu un savienību, tajā skaitā arī laulības, slēgšanu labāk atlikt.


Vērsis

Nevajadzētu dāvāt savas simpātijas tiem, kuri nav to pelnījuši, un savu palīdzību tiem, kuri patiesībā bez tās var gluži labi iztikt. Darbā daudz jaunu ideju un projektu, taču par saviem plāniem ieteicams runāt tikai tad, kad tas tiešām nepieciešams. Svarīgus lēmumus labāk atlikt.


Dvīņi

Rutīnas un kārtējo darbu pilna nedēļa. Nekas nedosies rokās viegli, visās lietās būs nepieciešama pacietība. Mīlas lietās ir tendence rīkoties spontāni un kaislīgi, tas var novest gan pie pastāvošo saišu stiprināšanās, gan nevajadzīgiem un pat bīstamiem sānsoļiem. Naudas lietās jāievēro taupība.

Vēzis

Planētas noskaņo uz nevajadzīgām emocijām un tas var novest pie strīdiem gan mājās, gan darbā. Gudri darīs tie Vēži, kuri atcerēsies, ka nervu šūnas neatjaunojas… Naudas lietās var parādīties kāda laba izdevība. Darba lietās jāuzticas intuīcijai – tā var brīdināt par kādām lamatām.

Lauva

Lauva pilns enerģijas un jaunām idejām, viņš visam ķeras klāt ar pilnu sparu, tomēr var gadīties, ka pietrūkst pacietības lietas novest līdz galam. Gudrāk tomēr darīs tie, kuri izvēlēsies kaut ko vienu un to arī pacentīsies veikt pamatīgi un kārtīgi. Stundas kopā ar mīļoto dāvās daudz prieka.


Jaunava

Ieteicams turpināt iesākto, sevišķi iedziļinoties detaļās. Šonedēļ nāksies daudz strādāt, taču kādu brītiņu vajadzētu veltīt arī atpūtai, vislabāk kopā ar mīļoto. Uzņemoties jaunus pienākumus, svarīgi apdomāt, vai būs pietiekami daudz laika un spēka tos pildīt. Zvaigžņu stāvoklis labvēlīgs gūt jaunus draugus un paziņas.

Svari

Visās lietās labāk turēties pie zināmā un pārbaudītā. Izdevību sākt ko jaunu nebūs daudz, toties īstais brīdis beidzot pabeigt darbus, kam līdz šim bija pietrūcis laika. Daudzās lietās pareizo risinājumu palīdzēs atrast intuīcija un spēja paredzēt nākotni, kas šonedēļ stiprāka nekā parasti.

Skorpions

Arī Skorpionam šonedēļ nāksies pūlēties vairāk, var gadīties, ka uz atalgojumu nāksies pagaidīt. Par laimi, enerģijas šonedēļ viņam ir papilnam un, domājams, viņš ne tikai spēs paveikt visu, bet arī palīdzēt kādam citam. Sākot ko jaunu, vajadzētu rūpīgi izsvērt, vai pasākums ir tā vērts.

Strēlnieks

Piemērots laiks pieteikt jaunus projektus un idejas, taču to realizāciju labāk nedaudz atlikt. Dažus Strēlniekus zvaigznes vilina dot nepārdomātus solījumus – gudri darīs tie, kuri vismaz centīsies šim vilinājumam nepadoties. Naudu bez īpašas vajadzības labāk netērēt.

Mežāzis

Ieguvēji būs tie Mežāži, kuri pārāk nepieķersies sīkajam un ikdienišķajam, bet pacentīsies plānot un domāt ilglaicīgā perspektīvā. Praktisko darbību var traucēt neliels slinkums, tomēr labāk pacensties neatlikt uz rītdienu to, ko var izdarīt šodien. Ar mīļoto cilvēku šobrīd labāk nestrīdēties.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram tā vien gribas kaut nedaudz paslinkot un zvaigznes arī noskaņo uz zināmu izklaidību, taču labāk tam visam neļauties – var gadīties, ka tādējādi tiek palaista garām kāda visai laba izdevība. Visā, kas saistīts ar mīlestību, labāk nekavēties pagātnē, bet lūkoties nākotnē.

Zivis

Ja vien Zivis vēl joprojām nav atvaļinājumā, nedēļa sagaidāma pilna ar darbiem un pienākumiem, savukārt uz atzinību un atalgojumu nāksies vēl nedaudz pagaidīt. Attiecībās ar mīļoto un arī tuviniekiem nevajadzētu domāt tikai par sevi. No riskantiem pasākumiem labāk turēties tālāk. Iedziļināšanās notiekošā cēloņos ļaus nonākt pie jaunām atziņām.

LA.lv