Mobilā versija
+16.6°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
9. janvāris, 2015
Drukāt

Zvaigznēs rakstīta laulība jeb Veiksmīgākie kāzu datumi 2015.gadā

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Laimīga mīlestība ir viena no vissvarīgākajām lietām dzīvē. Uzskata, ka veiksmīgi izvēlēts laulību datums var ienest dzīvē laimi, harmoniju un pārticību. Bet nepareizi izvēlēta kāzu diena var būt nelaimīgas kopdzīves cēlonis.

Ja šogad esat nolēmuši mīt gredzenus, varat vērsties pie profesionāla astrologa, kurš izskaitļos piemērotāko kāzu dienu, vai arī paši izvēlēties brīdi, kad precēties, vadoties pēc astroloģijas likumiem un principiem.

Saskaņā ar Mēness kalendāru labvēlīgākās dienas, lai stātos laulībā, ir 3., 6., 7.,10., 12., 17. un 21.mēness diennakts. Taču viss nav tik
vienkārši – uzskata, ka tām ir jāsakrīt ar Mēness atrašanos Vērša, Vēža vai Svaru zīmē.

Uzskatīsim šādas sakritības 2015.gadā:

11.janvāris ( Mēness Svaru zīmē), 26.janvāris (Mēness Vērša zīmē), 31.janvāris (Mēness Vēža zīmē);

23.un 24.februāris (Mēness Vērša zīmē), 27.februāris (Mēness Vēža zīmē);

1.marts (Mēness Vēža zīmē), 22.marts (Mēness Vērša zīmē), 26.marts (Mēness Vēža zīmē);

20.aprīlis (Mēness Vērša zīmē), 23. un 24.aprīlis (Mēness Vēža zīmē);

20.maijs (Mēness Vēža zīmē), 29.maijs (Mēness Svaru zīmē);

18.jūnijs (Mēness Vēža zīmē), 25.jūnijs (Mēness Svaru zīmē);

21.jūlijs (Mēness Svaru zīmē);

19.augusts (Mēness Svaru zīmē);

3.septembris (Mēness Vērša zīmē), 15.septembris(Mēness Svaru zīmē), 29.septembris) (Mēness Vērša zīmē);

28.oktobris (Mēness Vērša zīmē);

1. un 27.novembra (Mēness Vēža zīmē);

22.decembris (Mēness Vērša zīmē).

Turklāt jūs varat noteikt laulību datumu 3., 6., 7., 10., 12., 17. vai 21. mēness diennaktī, ja šajās dienās Mēness atrodas Zivs, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Tomēr šajā gadījumā saskaņojiet datumu ar saviem reālajiem dzīves apstākļiem.

Izvēlieties laiku, kad Mēness ir Zivs zīmē, ja kāzu iemesls ir līgavas grūtniecība vai arī jūs dzīvojat nereģistrētās attiecībās vairāk nekā piecus gadus, kā arī aprēķina laulību gadījumā.

Dodat priekšroku laikam, kad Mēness ir Lauvas zīmē, ja plānojat greznas svinības dārgā restorānā ar lielu skaitu viesu vai arī tad, ja līgavainis un līgava ir radoši cilvēki.

Laiku, kad Mēness ir Strēlnieka zīmē, vispiemērotāk izvēlēties, ja laulību reģistrācijas dienā plānojat doties ceļojumā vai plānojot šajā dienā parakstīt laulību līgumu.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+