Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
2. septembris, 2016
Drukāt

Vējonis izsaka līdzjūtību saistībā ar Karimova nāvi (4)

ReutersReuters

Islams Karimovs

Valsts prezidents Raimonds Vējonis izteicis visdziļāko līdzjūtību Uzbekistānas tautai un prezidenta Islama Karimova ģimenei saistībā viņa nāvi, informē Valsts prezidenta kanceleja.

“Prezidents Karimovs ir sniedzis neatsveramu ieguldījumu Latvijas un Uzbekistānas attiecību veidošanā. Viņa loma stabilitātes un drošības stiprināšanā Centrālāzijas reģionā nav pārvērtējama,” paudis Latvijas prezidents līdzjūtībā.

Uzbekistānas prezidents ir apmeklējis Latviju vizītēs trīs reizes – 1995., 2004. un 2013. gadā.

Uzbekistānas valdība piektdienas vakarā apstiprinājusi prezidenta Karimova nāvi, sešas dienas pēc nogādāšanas slimnīcā ar insultu, vēsta raidsabiedrība BBC. Karimovs Uzbekistānā pie varas bija 27 gadus.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. 2005 Andijan massacre Atbildēt

    Uzbekus vajadzēja apsveikt ar viņu tirāna nāvi.
    Bet Lemberga puļķītis jau domā citās kategorijās.

  2. Varbūt arī sakarā ar Hitlera nāvi Vējonis varētu izteikt līdzjūtību vācu tautai ? Muļķis jau nezina, ka viņš ir muļķis, tikai apkārtējiem jācieš no viņa… .

Aplamie apgalvojumi. Pēc intervijas ar Fātimu teoloģe par sievietes lomu islāmā (4)Pēc “LA” publicētās intervijas ar Līgu Fātimu Legzdiņu un “Latviešu mentalitāte sasaucas ar islāmu, prāto konvertīte Līga Fātima” lasītāji uzdeva jautājumus, vai
Draugiem Facebook Twitter Google+