Sports
Citi sporta veidi

Velvere izgāžas sezonas galvenajā startā0

Reuters/Scanpix

Eiropas čempionātā vieglatlētikā Berlīnē neveiksmīgs starts 800 metru distancē sievietēm bija Līgai Velverei, kura savā skrējienā palika sestā, bet kopējā vērtējumā ieņēma vien 29.vietu 32 dalībnieču konkurencē.

Velvere distanci veica divām minūtēs un 5,13 sekundēs, pamatīgi atpaliekot no sava šīs sezonas labākā rezultāta un personīgā rekorda (2:00,85).

Latvijas skrējēja vēl pirms finiša taisnes atradās labā pozīcijā, tomēr pēdējiem 80 metriem viņai pietrūka ātruma, līdz ar to skrējēja netika starp trim labākajām, kuras iekļuva pusfinālā. Tāpat viņa bija tālu no tām četrām nākamo labāko rezultātu īpašniecēm, kuras arī turpinās sacensības, jo tad distanci vajadzēja veikt vismaz divās minūtēs un 2,18 sekundēs.

“Mājasdarbs ir padarīts, tagad jāpaveic īstais darbs stadionā. Ja tas tiks paveikts, tad fināls ir reāls. Patiesībā fināls ir vienīgais mūsu mērķis,” pirms Eiropas čempionāta intervijā portālam sportacentrs.com sacīja Velveres treneris Viktors Lācis. Sportistes treniņu process esot plānots tā, lai labāko formu sasniegtu tieši uz Eiropas čempionātu.

Pašlaik 29 gadus vecā Velvere Eiropas čempionātos iepriekš startējusi 400 metru barjerskrējienā.

Saistītie raksti
LA.lv