×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
5. jūlijs, 2012
Drukāt

Ventspilī vīrietis nodur dzīvesbiedri neuzklātas gultas dēļ

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ventspils policija pabeigusi izmeklēt marta vidū sāktu kriminālprocesu par kādas sievietes nonāvēšanu – pie atbildības sauks viņas dzīvesbiedru, kurš sadusmojies neuzklātas gultas dēļ un sievieti nodūris, pavēstīja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Signe Šteinberga.

Kriminālprocess sākts 17.martā pēc tam, kad 16.martā ap pusnakti Ventspilī, Nikolaja ielā, atrasts kādas sievietes līķis ar durtu brūci krūškurvī, sirds rajonā.

16.martā starp vīrieti un sievieti, kuri dzīvojuši faktiskā laulībā, izcēlās sadzīvisks strīds, un tā karstumā 1973.gadā dzimušais vīrietis sievietei nodarījis miesas bojājumus, kuru dēļ iestājusies nāve.

Vīrietis 17.martā aizturēts – viņš nekur nestrādāja, ir bijis arī agrāk sodīts.

Nopratināšanā vīrietis savu vainu atzina daļēji, liecinot, ka pilnībā neatceras notikušo un to, kā būtu varējis nodarīt miesas bojājumus sievietei. Viņš gan pieļāva varbūtību, ka varēja to nodarīt, taču noliedza, ka būtu vēlējies sievieti nogalināt. Iemesls bijusi alkohola ietekme, informēja policija.

Aizdomās turētajam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Ņemot vērā, ka pirmstiesas izmeklēšanas laikā savākta pietiekama pierādījumu bāze kriminālvajāšanas sākšanai pret aizdomās turēto, nolemts kriminālprocesa materiālus nodot Ventspils prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai, norādīja Šteinberga.

Kriminālprocess sākts par citas personas tīšu, prettiesisku nonāvēšanu. Par šādu nodarījumu draud brīvības atņemšana uz laiku līdz 15 gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+