Horoskopi un mistika
Ezoterika

Vēža zodiaka zīmes sievietes: ar ko vislabākā pāru saderība0

Auns. Savstarpēji izdevīgas attiecības

Šādām attiecībām ir nākotne, ja runa ir par biznesu un darījumiem, bet laulības dzīvē katrs būs par sevi un ar gadiem sāks ilgoties pēc otra cilvēka, ar kuru būtu vairāk kopīgu interešu. Pašpārliecinātais Auns necieš ierobežojumus, turpretī Vēža sieviete dzīvi veido pēc iedibinātas kārtības. Auns labprāt strādā un veido karjeru, kamēr Vēža sieviete veic ikdienas pienākumus vai aizņemta ar mājas darbiem un ģimeni. Dažkārt Auns pārāk uzspiež savu gribu, tad Vēzis apvainojas un ieraujas sevī.

Vērsis. Attiecības, kurās viens otru papildina

Šīm zīmēm var veidoties ne vien veiksmīgas biznesa, bet arī laulāto partneru attiecības. Vēža zīmes sievietei patīk veidot ap sevi omulīgu vidi, kurā valda tīrība un pārticība, savukārt Vērša zīmes vīrietis tiecas pēc stabilitātes un labklājības, tāpēc viņi abi spēj novērtēt otra devumu kopīgas labklājības veidošanā. Abiem dzīves pamatvērtības ir uzticība, pastāvīgums un stabila ģimene ar tradīcijām. Šajā savienībā katrs no viņiem iegūst gādīgu un uzticīgu partneri, uz kuru var pilnībā paļauties.

Dvīnis. Sarežģītas attiecības

Šāda savienība ir reti sastopama. Sabiedriski aktīvajam Dvīņu vīrietim un ģimeniski saimnieciskajai Vēža sievietei kopīgo iezīmju nav daudz. Viņi viens otru labi papildina, ja runa ir par ballītēm un viesu uzņemšanu, jo Dvīņu vīrietis prot parūpēties par attiecīgo noskaņojumu, bet Vēža sieviete sarūpēs cienastu un gaumīgi noformēs telpas. Ilgstošas partnerattiecības gan darbā, gan privātajā dzīvē būs apgrūtinošas, jo Dvīņu vīrietim patīk dzīvot brīvi un neierobežoti, bet Vēža sievietei vajag līdzās cilvēku, kurš rada drošības sajūtu.

Vēzis. Attiecības, kur abi ir draugi un sabiedrotie

Šajā savienībā partneri bieži atrod to, ko ir cerējuši ieraudzīt otrā cilvēkā, tāpēc Vēžiem divatā ir viegli saprasties. Tā kā abi ir samērā privātīpašnieciski, tad attiecības labprātāk veido ar tiem, kuri ir ģimenes cilvēki. Viņi labprātāk uzaicina draugus pie sevis, lai pavadītu brīvo laiku mājīgā ģimeņu atmosfērā. Vēžiem ir daudz kopīgu interešu, tāpēc, esot kopā ilgu laiku, viņi neapnīk viens otram. Tomēr būtu ieteicams, lai viņi mēģinātu savu dzīvi padarīt daudzveidīgāku, citādi partnerattiecības var pārvērsties par rutīnu.

Lauva. Attiecības, kurās viss ir skaidri nodalīts

Kaut gan Vēža sievietei un Lauvas vīrietim nebūt nav līdzīgs raksturs, viņus vieno kopējs viedoklis par dzīves vērtībām un partnerattiecībām gan biznesā, gan laulībā. Abu zīmju pārstāvji uz dzīvi raugās no praktiskuma un izdevīguma puses. Vēža sieviete netiecas pēc līdera lomas, un Lauvam, kuram patīk būt pamanītam, tas ir pa prātam. Vēža sievietes un Lauvas vīrieša pienākumi vienmēr ir precīzi sadalīti. Viņu starpā ir iespējama gan kaisle, gan savstarpēja cieņa, gan vēlēšanās vienam otru izprast.

Jaunava. Saimnieciski sakārtotas attiecības

Šajā savienībā partneriem ir visas iespējas atrast savu domubiedru. Praktisko Jaunavas vīrieti un tikpat praktisko Vēža sievieti apvieno līdzīgi uzskati par dzīvi – abi ir taupīgi un vēlas veidot stipru ģimeni. Iesākumā piesardzīgie partneri var ilgi viens otru novērot, lai izvairītos no nevajadzīgas vilšanās. Jaunavas vīrietis spēj cītīgi strādāt labklājības nodrošināšanai, bet Vēža sieviete gādāt par mājīgu atmosfēru. Sadzīvē Jaunavas zīmes vīrietis dažkārt ir pārāk prasīgs un sīkumains.

Svari. Attiecības, kurās visam ir jābūt saprotamam

Svaru zīmes vīrietim un Vēža zīmes sievietei patīk visās lietās pamatīgi iedziļināties, tāpēc abi ilgi apsver un izvērtē, pirms pieņem svarīgu lēmumu. Taču, ja attiecības ir iesākušās, tās var turpināties gadiem. Svaru zīmes vīrietis uzskata par pareizāku problēmas izrunāt, bet Vēža zīmes sieviete nesaprašanos pārcieš klusējot. Svaru zīmes vīrietis ir garastāvokļa cilvēks, tāpēc viņa attieksme spēj novest Vēža sievieti līdz asarām. Vēzim un Svariem ir lieliska radošā sadarbība.

Skorpions. Attiecības kā mācību stunda

Viņu uzskati par dzīvi tāpat kā raksturi ir stipri atšķirīgi, tāpēc savienība lielākoties nav noturīga. Skorpions ir cīnītājs, viņš neatlaidīgi dodas uz priekšu un gatavs par savu taisnību iet kaut vai līdz pasaules galam, turpretī Vēža sievietei pirmajā vietā vienmēr būs ģimene un drošības sajūta. Ar vētrainajām emocijām un greizsirdību Skorpions var Vēzi sāpīgi ievainot. No otras puses, vienīgi Skorpions spēj Vēzi padarīt drosmīgāku, bet drosmes Vēža sievietei tiešām pietrūkst.

Strēlnieks. Attiecības, kurās katrs domā par sevi

Šī ir samērā reti sastopama savienība: Vēža zīmes sievietei un Strēlnieka zīmes vīrietim ir pārāk atšķirīgi uzskati par dzīvi, lai viņiem varētu būt kopīgi mērķi. Strēlnieka vīrietis labprātāk izvairās no saistībām, bet Vēža sievietei savai drošībai vajag garantijas. Abiem sadarbojoties, Vēža sievieti sāpina Strēlnieka paviršā attieksme pret viņai svarīgām lietām, bet Strēlnieka vīrietis uzskata, ka Vēža sieviete ierobežo viņa brīvību. Strēlnieks brīvo laiku grib veltīt vaļaspriekiem un ceļošanai.

Mežāzis. Stabilitāte attiecībās

Varbūt, no malas skatoties, šī pāra attiecības nav sevišķi sirsnīgas, tomēr tas ir tāpēc, ka uzmanības apliecinājumus viņi velta viens otram privātajā telpā, kas citu skatieniem ir slēgta. Abas Zodiaka zīmes patiesi vieno kas īpašs: tie ir kopēji mērķi un centieni, kopēja dzīves uztvere un stabilitātes izjūta, ko Mežāža zīmes vīrietis un Vēža zīmes sieviete spēj viens otram dāvāt. Viņiem nav jācīnās par līdera lomu, jo Vēža zīmes sieviete atzīst, ka attiecībās noteicējs ir vīrietis.

Ūdensvīrs. Attiecības, kas sadedzina

Saistītie raksti

Impulsīvais un brīvību mīlošais Ūdensvīra zīmes vīrietis un piesardzīgā Vēža zīmes sieviete ir dažādi kā zeme un debesis, bet tomēr viens pie otra pievelkas. Konservatīvajai Vēža zīmes sievietei ir grūti izprast Ūdensvīra zīmes vīrieša radošo un pretrunīgo dabu. Savukārt Ūdensvīram nav pa prātam Vēža nosvērtais dzīves ritms un nespēja līdzdarboties visās viņa interešu sfērās. Ar laiku pretrunas padziļinās un partneri viens otru izjūt kā apgrūtinājumu. Lai sadarbība būtu iespējama, ir atklāti jāpasaka, ko no otra gaida.

Zivis. Harmoniskas attiecības

Zivju zīmes vīrietis un Vēža zīmes sieviete pēc dabas ir ļoti līdzīgi, tāpēc viņi viens otru ļoti labi izprot. Zivju zīmes vīrietis ir ne visai praktisks, taču, sadarbojoties ar Vēža sievieti, viņš kļūst daudz atbildīgāks un saimnieciskāks. Turpretī Vēža sieviete rūpīgi vada saimniecību un audzina bērnus. Līdz ar to viņu nesteidzīgo, savstarpējas sapratnes pilno dzīvi var nosaukt par veiksmīgu. Ne vienam, ne otram netīk straujš dzīves ritms ar izaicinājumiem, tāpēc viņiem nav daudz kopīgu draugu.

LA.lv